One Piece Forum-Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One Piece Forum-Serbia

Registrujte se na nas One Piece Forum, uzivajte u dobrom drustvu, dobrim pricama i najboljem anime serijalu!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 ♢Pristaniste

Go down 
+7
Mikoto
Sarbon Illyrium
Dracule Mihawk
Boa Hancock
Coyote Starrk
Hideki
Nekomamushi ⍟
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Dracule Mihawk

Dracule Mihawk


Age : 25

Player Stats:
Health:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK600/1000♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (600/1000)
Energy Energy:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK600/1000♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (600/1000)
Devil Energy Devil Energy:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK600/1000♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (600/1000)

♢Pristaniste - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ♢Pristaniste   ♢Pristaniste - Page 2 Icon_minitimeThu Dec 13, 2018 2:13 pm


(Mihawk se nije dugo zadrzavao, odlucio je da krene sto pre
na sledece ostrvo. Hteo je sto pre da dodje do baze marinaca
u koju bi mogao da se uclani. Zeleo je da izvesti slucaj sa Alvidom,
pa cak i ovaj sa Morganom iako im je verovatno vec bio poznat.
Sto je najvaznije, zeleo je da iznese sumnje za kriminalca koji
je poznat kao Vash The Stampede i koji se se lazno predstavlja
kao Skelter Helter.)

"To bi bilo to. Hmm, vidim jos su tu... Nadam se da ce lepo putovati,
verujem u Bou i u njene sposobnosti, siguran sam da ce stici bez problema..."


(Rekao je tiho, a zatim povukao sidro, a posle otisao do kormila i nastavio
put u pravcu sledeceg ostrva...)

♢Pristaniste - Page 2 L6I033k
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK400/1000♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK400/1000♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK0/1000♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

♢Pristaniste - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ♢Pristaniste   ♢Pristaniste - Page 2 Icon_minitimeSat Jan 12, 2019 5:06 pm

Boa je bila zamišljena dok je polako pristizala ka pristaništu. Razmišljala je o voću koje je pronašla na putu ka ovamo. Takodje je bila fascinirana brodom koji je pronašla i zbog kojeg je morala da spiska sve svoje pare. Pa, skoro sve. Malo je uzela i od Sarbona i Mikotoa. Brod sa otrovnim zmijama na sebi. Kako je to neverovatno... Kao da je ona sama smišljala koncepciju broda. Bila je zbunjena: da li pojesti voće, ili ne? Morala je dobro razmisliti... Prodavac brodova joj je rekao da će je brod čekati na pristaništu. I zaista, kada ga je ugledala, zaboravila je na voće koje je upravo pronašla. Zanemela je. Srce je počelo da joj lupa i shvatila je da se zaljubila u ove dve otrovne zmijice koje je upravo ugledala. Toliko je bila oduševljena onim što je upravo kupila da joj umalo suze nisu krenule na oči. Pozvala je svoju zmiju, DoMinJuna, i odmah dobila ideju da brod nazove upravo tako: DoMinJun. Ne smogavši snage da se pokrene, stala je na svoju zmiju i pokazala joj da je podigne na brod...
♢Pristaniste - Page 2 3bsKMvM
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK500/1000♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK500/1000♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK0/1000♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

♢Pristaniste - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ♢Pristaniste   ♢Pristaniste - Page 2 Icon_minitimeSat Jan 12, 2019 5:20 pm

Gledajući zamišljeno u đulad koje je pronašao u blizini pogled mu se usmeri na Bou. Razmišljao se da li će ga pojesti ili ne. U jednom trenutku misli mu prekinu jedan prelep crveni brod ukrašen dvema zmijama napred, imao je osećaj da će se Boa veoma prijatno iznenaditi kada ga vidi, kao da je znao to a i da će ga kupiti. Pare su podelili i brod na kraju biva kupljen, u njenim pomalo suzavim očima se vidi sreća od zbog tog broda, beše mu drago zbog nje. Kada je došla njena zmija, odmah dobi naređenje da je prenese. Sarbon u tom trenutku ne reče ništa, nego se uspeo na brod klasičnom metodom, nogama, dok je gledao u Bou i načini jedan osmeh. Potrčao je i popeo se, te zagazi u novi brod i priđe Boi.

Zar nije prelep?


Upita je dok se osvrtao da ga lepo zagleda.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK500/1000♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK500/1000♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK0/1000♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

♢Pristaniste - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ♢Pristaniste   ♢Pristaniste - Page 2 Icon_minitimeSat Jan 12, 2019 5:24 pm

(Posle okoncane borbe sacekao je da dodju Boa i Sarbon kako bi i njima cestitao na pobedi znao je sam da ce Boa uspeti da pobedi a jos je i Sarbon bio tu kada su se pojavilu Mikoto se radosno obradovao.)

Cak ako smo ti i ja kao rogovi u vreci izgleda da imamo lep tajming u borbi vidim da ste ih uspeli pobediti Morgan je umakao nisam htio da ga jurim takodje se izvinjavam sto kasnim  .

(Gledao je u Bou dok je pricao a onda uvuce svoj mac u korice te ga podize u smeru svog sela i kao da pokaza nekakav putokaz a onda ga ponovo vrati pod plast .)

Pa gdje idemo sad kapetanice ? Znas ne bi da te pozurujem posto je ovo ipak samo avantura zar ne ?

(Malo se nasmesi nije dugo bio takav osecao se cudno kao da je po prvi put osetio nekakvu lepu harmoniju sa svojom posadom .)

Brod je savrsen nadam se da ce nam put biti ugodan.
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK400/1000♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK400/1000♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK0/1000♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

♢Pristaniste - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ♢Pristaniste   ♢Pristaniste - Page 2 Icon_minitimeSat Jan 12, 2019 8:13 pm

Boa je i dalje bila pod utiskom od broda. Nije bila skoncentrisana na njihove reči, ali je ipak uspela da čuje šta su rekli. Pole malo veće pauze sabrala se i rekla:
Da, prelep je. Sa njim možemo i na kraj sveta da odemo. Šta vi kažete na to?
Pogledala je obojici u oči i veselo se nasmejala. Zatim se uozbiljila. Odjednom se setila bitne stvari. Kako je mogla uopšte da zaboravi na to? Progutala je knedlu i izvadila iz torbice koja joj je stajala za pojasom farmerki.
♢Pristaniste - Page 2 ByawpUK
Mikoto još nije znao da je ona dobila voće. Zanimala ju je njegova reakcija. Ali, stvar koja ju je mnogo više interesovala je šta se krije iza tog voća. Stajalo je poput neke svete stvari u njenoj ruci, poput neke nevidljive barijere, koja će je jednom zauvek odvojiti od mora. Od mogućnosti da pliva. Ali, sa druge strane ove medalje postoji mnogo privilegija. Izbor je bio težak...
Šta mislite, da pojedem?
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK500/1000♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK500/1000♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK0/1000♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

♢Pristaniste - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ♢Pristaniste   ♢Pristaniste - Page 2 Icon_minitimeSat Jan 12, 2019 10:33 pm

Na brodu se nađe, pogled sa istog beše odličan po njega, a mogao se kladiti da je isti i za njegovu posadu. Svog Belog Orla u tminu korica vrati i opaše se, te reče Boi.

Kažem da ti je odlična ideja, Boa.


Gledajući ono voće što je Boa držala, Sarbon se dade u razmišljanje. Kakve su mu sposobnosti, šta se može izvesti i koliko može biti od koristi. Pitanje u umu ređala su mu se, pa sa voća pređe na Bou. Težak izbor beše, odvajanje od mora i dobitak moći ili da bude sve isto a moć da nedostaje, svakako je na njoj to odlučiti, Sarbon joj reče.

Uživanje i avantura, to je ono što želiš. Ako smatraš da jedenje voće spada pod to i ako je tvoja želja da ga pojedeš ti uradi to, čak iako naiđemo na prepreke koje treba preći zahvaljujući moćima koje ćeš steći, onda ga pojedi. Tada pored uživanja i avanture dobijaš još nešto, odgovornost. Smatram da kada kontrolišeš odgovornost sa uživanjem, moć će ti ići na veoma dobru korist, međutim more ti postaje neprijatelj.
- uhvati je za desno rame i nasmeši se - Šta god da izabereš bićemo uz tebe, ali će ti moć biti od velike koristi. Ovo nije prisila, nego moje iskreno mišljenje.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK500/1000♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK500/1000♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK0/1000♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

♢Pristaniste - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ♢Pristaniste   ♢Pristaniste - Page 2 Icon_minitimeSat Jan 12, 2019 10:42 pm

(Izvadi cigaretu a onda je zapali te pridje Boi , malo osmotri voce jer mu je ovo bio prvi susret sa djavoljim vocem .)

Znas cuo sam da ko pojede to postaje isetljiv na vodu (lagano se osmehnh.) ali dok sam ja tu neces biti kamen koji ce tek tako da potone slobodno ga pojedi bez rizika dok je ovaj mac u pravim rukama i ova glava na ramenima bicete oboje dobro zato ja te podrzavam u tome maksimalno cak sam i ja planirao da pojedem voce ali polako otom potom prvo da ojacam jos malo , znas uvek si me grdila ( uhvati je za levo rame .) Ali uvek mi je to bilo simpaticno jer me podsecalo na nekog .

(Uz lagan osmeh saceka Boinu reakciju .)
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK400/1000♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK400/1000♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK0/1000♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

♢Pristaniste - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ♢Pristaniste   ♢Pristaniste - Page 2 Icon_minitimeSat Jan 12, 2019 10:55 pm

Boa se tako našla u situaciji da su je oba člana posade držala za po jedno rame. U tom trenutku je osetila neku ujedinjenost sa njima i osetila se srećnom. Sarbonu se nasmešila, ali kada je došao red na Mikota, osetila je nešto drugačije. Kao da je on neki vragolan sa ulice koji nalazi za interesantno da je začikava. Zato je prvo skinula Sarbonovu ruku sa ramena i potapšala ga po njegovom, prišla mu i obrglila ga jednom rukom. Tihim glasom je rekla:
Hvala na savetu i podršci. Imaću to u vidu.
Zatim se okrenula ka Mikotou, nasmejala se zlobno i rekla:
Pa koga ću da grdim ako ne jedinog pušača na ovom brodu. Skupo ćeš mi platiti te cigare, jel jasno?
Rekavši to, spustila je i njegovu ruku, prošetala se do kraja broda i, shvatajući da je došlo vreme, ne razmišljajući više ni časa, pojela je voće u tri zalogaja..
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK500/1000♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK500/1000♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK0/1000♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

♢Pristaniste - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ♢Pristaniste   ♢Pristaniste - Page 2 Icon_minitimeSat Jan 12, 2019 11:11 pm

Osećao ju je, stekao je osećaj ujedinjenosti sa njima, prvo je pogledao Mikotoa pa očima uhvati Bou i na njenim očima svoje oči zadrža. Sreću u njima vide, beše mu izuzetno drago te na svojoj ruci oseti njenu ruku koju je blago sa njenog ramena spuštala i svoju ruku na Sarbonovom ramenu postavi, te mu priđe i jednom rukom ga obgrli. On potom učini isti potez, takođe je svojom rukom zagrli, na njene reči zahvalnosti sa osmehom klimnu, te reče dok je i dalje gledao u njene oči isti tonom kao i njenim samo malo jačim.

Za svaku pomoć ću biti tu uz tebe, moramo se pomagati međusobno.

A onda čim je sa Mikotom prozborila koju reč otišla je do kraja broda, Sarbon se tada malo njoj približi na 3-4 metara i video je kako je pojela voće.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK500/1000♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK500/1000♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK0/1000♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

♢Pristaniste - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ♢Pristaniste   ♢Pristaniste - Page 2 Icon_minitimeSat Jan 12, 2019 11:21 pm

(Malo se nasmesio a onda krenu prema jarbolu broda te malo zazmuri puseci cigaretu i gledajuci u nebo nesto mu je tu nedostajalo , nesto je tu njemu falilo dzaba prijatelji kad ne znas situaciju kuci a onda malo pognu glavu te ugasi cigaretu .)

Nacicu te ja gdje god da si otisao...

(A onda nastavi da sedi , drzao se jednom rukom za kroice svog maca a onda bi samo uhvatio pravac Sarbona i Boe koji su stojali . )

Stvarno mi je drago sto sam u ovakvoj posadi ali ipak voleo bi da imamo jos nekog .

(Tiho prosaputa .)
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK400/1000♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK400/1000♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK0/1000♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

♢Pristaniste - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ♢Pristaniste   ♢Pristaniste - Page 2 Icon_minitimeSun Jan 13, 2019 12:08 am

Boa je samo osetila gadan ukus voća. Nikakvu promenu nije osetila osim gorčine u ustima. Ipak, placebo efekat ju je naterao da se oseća malo jače nego ranije. Nije ništa rekla više. Skoncentrisala se na to da oseti svoje nove sposobnosti. Bila je u nekom svom svetu, pa je samo legla na DoMinJuna (zmiju, ne brod Very Happy ) i rešila da joj se sve slegne bar koji minut...
Back to top Go down
Pedro

Pedro



Player Stats:
Health:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Energy Energy:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Devil Energy Devil Energy:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

♢Pristaniste - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ♢Pristaniste   ♢Pristaniste - Page 2 Icon_minitimeSun Jan 20, 2019 12:47 pm

(posle dugog i veselog putovanja ja i moj novi prijatelj sanji konacno smo stigli na sledece ostrvo, u tom trenutku sam se veoma usrecio, a verujem i on. Potpuno muzevno sisao sam sa mojeg prelepog brodica, i duboko uzdahnuo.. Potom sam se okrenuo prema sanjiju i kazao)

Stigli smo, Sanji..

(nisam rekao nista vise od toga, ocekivao sam neki njegov predlog gde cemo prvo da odemo, jer meni nikako nista nije padalo na pamet).
Back to top Go down
Sanji Vinsmoke

Sanji Vinsmoke



Player Stats:
Health:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Energy Energy:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Devil Energy Devil Energy:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

♢Pristaniste - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ♢Pristaniste   ♢Pristaniste - Page 2 Icon_minitimeSun Jan 20, 2019 1:23 pm

(Posle nekog vremena smo stigli do drugog ostrva, konacno. Sta bi smo prvo mogli da uradimo, ipak smo tek stigli, moramo da se malo naviknemo na ostrvo.)

Pa stigli smo. Kapetane Pedro, mozda da odemo malo da izvidimo okolinu, naravno, moramo da budemo pazljivi, na ovom ostrvu je baza marinaca.

(Da li ce se kapetan sloziti samnom, ipak nije nista predlozio.)
Back to top Go down
Pedro

Pedro



Player Stats:
Health:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Energy Energy:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Devil Energy Devil Energy:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

♢Pristaniste - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ♢Pristaniste   ♢Pristaniste - Page 2 Icon_minitimeSun Jan 20, 2019 1:29 pm

(izgleda da ni sanji nema neke ideje, ali ono sto je sigurno, moramo da proslavimo.. Nase putovanje kao pirata je pocelo, naravno, dzaba marinci, jer idalje niko ne zna da smo pirati. Jos moramo da radimo i trudimo se kako bi dobili nase poternice, bice zeznuto, veoma zeznuto)

Idemo do kafane Sanji! Moramo da proslavimo nas pocetak putovanja..

(nadao sam se da nece nekako saznati da smo mi pirati, mislim nista do sada nismo uradili sto bi nas odkrilo, ali ko zna sta sve marinci imaju u rukavu, ipak su oni svedska sila, ne mogu da budu slabi).
Back to top Go down
Sanji Vinsmoke

Sanji Vinsmoke



Player Stats:
Health:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Energy Energy:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Devil Energy Devil Energy:
♢Pristaniste - Page 2 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

♢Pristaniste - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ♢Pristaniste   ♢Pristaniste - Page 2 Icon_minitimeSun Jan 20, 2019 1:44 pm

(Izgleda da idemo da proslavimo, pa idemo da nadjemo neku kafanu. Ne mogu da se setim kako se zove covek koji vodi ovo ostrvo, na vrh mi je jezika.)

Kapetane, trebalo bi da pitamo nekoga gde je kafana, osim ako ne znas gde se nalazi.

(Uputili smo se do neke kafane.)
Back to top Go down
Sponsored content





♢Pristaniste - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ♢Pristaniste   ♢Pristaniste - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
♢Pristaniste
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» ♢Pristaniste
» ♢Pristaniste
» ♢Pristaniste
» ♢Pristaniste
» ♢Pristaniste

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
One Piece Forum-Serbia :: Lokacije :: East Blue :: Shells Town-
Jump to: