One Piece Forum-Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One Piece Forum-Serbia

Registrujte se na nas One Piece Forum, uzivajte u dobrom drustvu, dobrim pricama i najboljem anime serijalu!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Gradska pijaca

Go down 
4 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Gradska pijaca ViRuwlK400/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK400/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK0/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradska pijaca Empty
PostSubject: Gradska pijaca   Gradska pijaca Icon_minitimeMon Nov 26, 2018 7:17 pm

Ovo je mesto gde se obavljaju sva dogadjanja u gradu. Postoji pijaca, ali osim toga vašari se često odigravaju upravo na ovom mestu. Pored vašara, postoje i razni separei od klupica gde narod može da sedne i razmeni utiske o danu (uglavnom su to babe danju a omladina uveče)
Gradska pijaca 20130302-tamakomarket08-05
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Gradska pijaca ViRuwlK400/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK400/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK0/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradska pijaca Empty
PostSubject: Re: Gradska pijaca   Gradska pijaca Icon_minitimeMon Nov 26, 2018 7:21 pm

Boa je išla laganim korakom, ali je vrlo brzo naišla na prve ljude. Izgleda da je ovo ostrvo malo, pomislila je, čim je tako brzo naišla na pijacu, koja je najverovatnije u centru. Zagledala je svaku tezgu polako, obraćajući pažnju na ljude. Ipak, trudila se da to radi neprimetno. Išla je vrlo lagano kako bi dala vremena Mikotou i Sarbonu da je stignu.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Gradska pijaca ViRuwlK500/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK500/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK0/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradska pijaca Empty
PostSubject: Re: Gradska pijaca   Gradska pijaca Icon_minitimeMon Nov 26, 2018 7:28 pm

(Lagano je pristigao Bou posto je na pijaci bilo mnogo ljudi ljudi su trgovali i razmenjivali stvari sto je bilo veoma zanimljivo za gledanje ocekivao je da ce naici na jos nekog ili neke marince ali slabo koga bi video sem Sarbona i Boe .)

Sta mislis Sarbone koliko ima da se zadrzimo ovde ? Posto ne znam velicinu ovog ostrva ova pijaca mi se veoma svidja voleo bi da je jos malo razgledamo pitam se kad ce marinska ruta naici ovuda ?

(A onda poce razgledati pogledom pijacu sve je bilo cisto za sada i veoma mirno kako se njemu cinilo samo je htio malo hrane i jedan dobar odmor uz nekakav dobar duvan ... pitam se prodajul na ovoj pijaci nekakav duvan posto mi ponestaje mog voleo bi da smotam koju cigaretu ostale su mi jos samo tri prokletstvo .)
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Gradska pijaca ViRuwlK500/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK500/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK0/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradska pijaca Empty
PostSubject: Re: Gradska pijaca   Gradska pijaca Icon_minitimeMon Nov 26, 2018 7:40 pm

Malo su bili udaljeni od Boe tokom šetnje, tada je Sarbon malo potrčao da joj se približi a i Mikoto učini isto. Levo-desno osvrtao se kako bi osmotrio okolinu držeći svoj gard na nivou. Ko zna kada će se marinci naći ovde, a možda su i pritajeni čekajući da pirati odrade pogrešan potez kako bi ih uhvatili. Misleći sve o tome, Sarbon je bio oprezan i dok se nalazio pored Boe sa jedne strane i Mikota sa druge strane on reče.

Koliko bude bilo potrebno za to,a kada će marinci naići, to ne znam, nepredvidljivo je.

Razgledajući pijace, ljude koji su svoje poslove radili i čitavu tu okolinu veoma pomno koja beše mirno mesto, Sarbon se okrenu ka Boi te reče.

Koji nam je sledeći cilj?
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Gradska pijaca ViRuwlK400/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK400/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK0/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradska pijaca Empty
PostSubject: Re: Gradska pijaca   Gradska pijaca Icon_minitimeMon Nov 26, 2018 8:24 pm

Boa je pogledala u Sarbona zamisljeno. Odjednom je pocela da razmislja da je veoma lepo imati nekoga ko ce je zaista naci, iako je izgubi iz vida. Osim toga, dobro je imati i nekoga ko ce doci i pitati je sta dalje da radi. Nasmesila se veselo i rekla vedrim glasom:
Ponela sam pare. Idemo da kupimo namirnice i jos neke neophodne stvari. Ukoliko je nekome neophodna odeca, recite mi.
Zatim se okrenula ka Mikotou i rekla:
Tebi cu da dam koliko ti je potrebno, mada mozes cuvati novac i kod mene,bezbedan je, veruj mi
Rekavsi to, namignula je. Zatim je pogledala Sarbona i rekla:
Mozemo da se podelimo da bismo sto pre zavrsili kupovinu, sta kazes?
Nije joj bilo jasno zasto je bas njega pitala. Sasvim nesvesno je to uradila. Jednim delom je osecala njegovu zelju da ostane sa njom nasamo da bi pricali, ali ipak se plasila toga iz nekog njoj nepoznatog razloga..
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Gradska pijaca ViRuwlK500/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK500/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK0/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradska pijaca Empty
PostSubject: Re: Gradska pijaca   Gradska pijaca Icon_minitimeMon Nov 26, 2018 8:32 pm

(Hodajuci malo je razmisljao o svemu skoro da se zakucao u jednkm momentu u nekog coveka imao je utisak da ih neko konstantno prati ali se za veliko cudo nije obazirao okolo samo je hodao i razgledao pijaca je nudila dosta toga zanimljivog ali u jednoj sekundi su se zacula njegova creva glasan zvuk gladi ali ipak bese ga sramota da upita Bou za hranu .)

Oh ... iskreno ako bi mogla da mi posudis 2000 B bio bi ti veoma zadovoljan jer sam veoma u skripcu a i trebao bi poslati nesto novca svoima u selu ali ne znam kako jednostavno ostavio sam ih skoro bez zadnjeg dinara u dzepu da bi ja otisao od kuce i ostavrio svoj ludacki san , znas da ti verujem i kao osobi i kao glavnoj nadredjenoj ovde ali ipak bi voleo da imam nesto uz sebe svakako moramo uloziti i u brod ali to mozemo posle svakak , mogli bi malo da setamo po pijaci svakako u grupi i razgledamo stvarcice ?

(A knda se onako sarlantno nasmesi te pogleda u nebo sunce je izlazilo vec ali Mikoto je opazio da jedan deo ljudi vec sad sklapa svoju tezgu i odlazi .)

Sta mislite zasto odlaze ?
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Gradska pijaca ViRuwlK500/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK500/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK0/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradska pijaca Empty
PostSubject: Re: Gradska pijaca   Gradska pijaca Icon_minitimeMon Nov 26, 2018 9:04 pm

Naravno, za sada kod mene je sve u redu, imam odeću spremnu, -pipavajući svoju torbu nakačenu na sebi- ako mi bude bila neophodna nova, naravno da ću ti se obratiti, hvala na brizi. - nasmejao se njoj gledajući je. Namignuvši im, Sarbon malo spusti svoje lice osećajući toplotu u predelu lica i vrati nazad svoj pogled, taj njen prizor bi mogao dugo gledati te odgovori sa somehom i čvrstim stavom.

Ako tako želiš naravno da može. Kako misliš, u dve grupe? - malo je nesvesno to pitao, želeo je ostati pored nje tokom tog plana kog je izrekla i pokazao joj je to očima.

Iako beše tako reagovao morao je i dalje držati gard, ko zna gde se kriju marinci i da li ih uopšte prate ili su možda uočeni, po tom pitanju je ostao visokog garda, morao je biti spreman za svaku situaciju. Odgovori Mikotou.

Ko će ga znati.
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Gradska pijaca ViRuwlK400/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK400/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK0/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradska pijaca Empty
PostSubject: Re: Gradska pijaca   Gradska pijaca Icon_minitimeMon Nov 26, 2018 9:37 pm

Nasmešila se Mikotou, zatim im je okrenula ledja,izvadila pare tako da nisu mogli da vide gde ih drži, a zatim se opet okrenula ka njima. Prišla je Mikotou vrlo blizu, kao da hoće da ga zaobiđe, uhvatila njegovu ruku i ubacila u nju dve hiljade. To je uradila iz čiste predostrožnosti: niko ne sme znati da ona ima malo veću količinu novca. Rekla je glasom koji su mogli da čuju samo njih dvojica:
Nemojte da pravimo buku ili larmu. Možda im je gotovo radno vreme pa se zato sklanjaju. U svakom slučaju, budite na oprezu. Ja idem u onom smeru, vi se dogovorite ko će sa mnom. Nadjemo se u samom centru za oko sat vremena.
I onda je samo nastavila napred, razmišljajući ko li će od njih dvojice poći za njom.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Gradska pijaca ViRuwlK500/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK500/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK0/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradska pijaca Empty
PostSubject: Re: Gradska pijaca   Gradska pijaca Icon_minitimeMon Nov 26, 2018 9:50 pm

(Klimnu glavom u znak zahvalnosti prema uzvracenoj paznji i novcu koji mu je Boa poklonila a onda malo promisli te se priblizi Sarbonu te rece dok je palio cigaretu.)

Evo malog plana mozes otici u kraktu setnju nas dvoica ima da budemo u tvojoj blizini i razgledamo malo opremu za neku camac ili neku opremu za nas takodje mogli smo proveriti zalihe hrane za nas zar ne Sarbone ?

Gradska pijaca 16bef110

(Kada je upalio cigaretu malo je povuce dok se sam vrh nije dovoljno uzario a onda nastavi hodati u Sarbonovom pravcu .)

Idemo ?
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Gradska pijaca ViRuwlK500/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK500/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK0/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradska pijaca Empty
PostSubject: Re: Gradska pijaca   Gradska pijaca Icon_minitimeMon Nov 26, 2018 9:58 pm

Jedan korak unazad načini, duvanski dim mu beše smetao ali nije želeo ispasti nekulturan. Malo rastojanje je bilo između njih dvoje ali i takođe dovoljno blizu da se dogovore te mu reče.

Mogli bismo, naravno.


U tom trenutku Boa je krenula da se udaljava od njih, Sarbon je svoj pogled držao na njoj malo duže vreme. A onda čim se Mikoto približio njemu, odgovorio mu je.

Idemo.
- pogled i dalje ostade na njoj, a onda ga je sklonio, povremeno bi je posmatrao kao i okolinu
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Gradska pijaca ViRuwlK500/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK500/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK0/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradska pijaca Empty
PostSubject: Re: Gradska pijaca   Gradska pijaca Icon_minitimeMon Nov 26, 2018 10:14 pm

Pa sta mislis Sarbone kako se tebi cinj ovo kako smo krenuli za sada ? Po mom nismi losi ali mozemo mi to i bolje jednostavno uvek moze bolje nego uvek sam te htio pitati ovo nedostajel tebi tvoj kraj malk i tako to naprimer tvoja porodica , kuca nekako mi to malo fali ali i to je dok se ne naviknem nadam se hah...

(Dok su hodali zastao je na nekoliko sekundi kraj jedne male tezge sa povrcem i vocem te upita .)

Dobar dan mogu da pogledam samo malo sta prodajtete ?

(Prodavacica mu odgovori .)

Da svakako mozes da pogledas voce je frisko ubrano pre svega nekoliko sati tako da ne moras brinuti o tome.

(Mikoto bi malo razgledao ali nista mu nije toliko zapalo za oko pa zatim klimnu glavom u znak pozdrava a onda nastavi dalje.)

Lagala je...voce je ubrano pre vise od dva dana postalo je mekano i rovito poput jajeta kako sraman cin gledati nekog u oci i lagati...
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Gradska pijaca ViRuwlK500/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK500/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK0/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradska pijaca Empty
PostSubject: Re: Gradska pijaca   Gradska pijaca Icon_minitimeMon Nov 26, 2018 10:51 pm

Prva bura, šta fali, morala je da se desi iako me pogodila. A ko zna šta će se dešavati, uvek može bolje, s tim se slažem. - usledila je zatim tema o zavičaju a njegov odgovor je usledio - Kako da ne, nedostaje mi baš. Ali ipak, život je takav da te jednostavno može odvojiti od svog rodnog mesta. Jedan od razloga zašto je život nemilosrdan i ne daje da ljudi uživaju kao u raju. A raj, - nasmeja se dok se prisećao svog zavičaja - nema raja bez rodnoga kraja.
Prisećajući se svog detinjstva malo se zagubio, sve one lepe stvari koje je doživeo mu se vratile, tek po koji crni oblaci nadviše se u ta sećanja ali ih je suncem sve više gurao, terao od sebe ali su i oni bili tu, nezaobilazni, o tome nije želeo pričati. Dovoljni su njemu njegovi problemi, a sad mora i drugima da donosi te oblake? E vala, ne.
Malo se trže te se vrati u realnost i primeti kako je Mikoto bio do jedne male tezge sa voćem koje je opipavao i želeo videti kakvi su, ali se ubrzo vratio ne kupivši ništa. Na Mikotove reči koje su obraćale pažnju na sva ta voća koja nisu bila sveža je rekao.
Pa naravno, možda žele što više prodati, možda i oni imaju svoje muke kojim se na razne načine nose, ko zna.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Gradska pijaca ViRuwlK500/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK500/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK0/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradska pijaca Empty
PostSubject: Re: Gradska pijaca   Gradska pijaca Icon_minitimeMon Nov 26, 2018 11:02 pm

Nije problem prodati robu nisi vidjeo cene previse su velike da su ih smanjili prodali bi duplo vise i imali bi novac veruj mi znam to moji su nekada trgovali sa duvanom tada sam se i navukao na cigare kada bi god stala potraznja oni bi oborili cena duvana i prodavali po jeftinijoj ceni tako da je prodaja uvek isla zanimljiva cinjenjca da mi otac ne pusi cigarete i da je borac protiv loseg zivota kakav konteast A ? Nego tvoja porodica koga sve imas nikad nisi pricao o tome ili sam zaboravio ?

(Nastavio je razgledati tezge krenuo je prici jednoj ali ispred nje bese velika guzva nekakav covek je oborio stalak sa odecom , pa su se poceli tuci zbog toga .... Mikoto posmili ... Ovo bi mogli mozda privuci marince mozds da se malo pomaknemo odavde .)

Sta kazes da pogledamo onaj deo pijace cini mi se da prodaju oruzja ?

(Ugasi cigaretu a onda baci pikavac.)

Bekad jos dve cigareta poludecu necu da trosim ovaj novac trebace mj siguran sam...

(A onda sklopi kutijicu sa cigaretama te ostavi i upaljac u nju .)
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Gradska pijaca ViRuwlK500/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK500/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK0/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradska pijaca Empty
PostSubject: Re: Gradska pijaca   Gradska pijaca Icon_minitimeMon Nov 26, 2018 11:57 pm

E onda to je drugo, shvatam to. - malo zastade, gledao je u daljinu, gledao je Bou kako se udaljuje i dalje, pogledao je i Mikotoa, a zatim nastavi - Da, pravi kontrast kao što kažeš.

Pogled malo u zemlju, malo u daljinu razmišljajući nakon postavljenog mu pitanja, ubrzo mu odgovori.

Kao i svi, roditelje, braću, sestre, šira familija, tako.

Nije želeo mnogo o tome pričati, hteo je ostati onakav kakav je i započeo put pirata, misteriozan. Odjednom se nakon Mikotovog razgledanja nešto desilo, neka tuča desi se te nastade mali haos na nekoliko metara od njih. Gledajući Bou u daljini kako se kretala, želeo je poći za njom.

Ti ako želiš pogledaj, ja ću krenuti za Boom. Ko zna šta još ima ovde a i da se ne razdvajamo suviše, a i moramo se kloniti nevolja, gle koliko je ovo blizu.

Zatim se okrete i krenuo je za Boom približavajući se.

Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Gradska pijaca ViRuwlK500/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK500/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK0/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradska pijaca Empty
PostSubject: Re: Gradska pijaca   Gradska pijaca Icon_minitimeTue Nov 27, 2018 12:26 pm

Huh pa nesto mi se ne razdvaja radi oruzja to mozemo nabaviti bilo gdje vise mi se razgledaju brodovi ili neke nove stvari za brod moramo da ulozimo u njega ako hocemo da stignemk daleko mozda smo mi uigran tim ali ipak brod cini isto onoliki mogucnosti koliko i mi pruzimo .

(A onda nastavi koracati dalje sa Sarbonom .)

Boa nam je poprilicno odmakla da malo ubrzamo hod ? Ne bi voleo da se i mi i ona izgubiko pa da bude kao sa Jellalom i Makishimom razumes sta ti zelim reci ? Posto ako se ovde pogubimo Bog zna kad bi se ponovo nasli i koliko bi nam to vremema oduzelo .

(Pitam se zasto imam ovako los osecaj po pitanju ovog ostrva kad god se okrenem imam osecaj da me neko konstantno prati i posmatra ali verovatno je to samo umor nisam spavao dugo bolje da ne zaostajem iza Boe .)
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Gradska pijaca ViRuwlK400/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK400/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK0/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradska pijaca Empty
PostSubject: Re: Gradska pijaca   Gradska pijaca Icon_minitimeTue Nov 27, 2018 1:10 pm

Boa je hodala lagano, razgledajući tezge. Ugledala je jednu jako lepu ogrlicu, pa je stala kod te tezge da vidi koliko košta. Međutim, kada je saznala da košta 1000 belly, samo se nasmejala i produžila dalje: kako da ne, prevaranti. Osećala se veoma odmorno, a onda se setila da je to zato što je spavala u čamcu. Palo joj je na pamet da ova dvojica nisu stigli da odmore, i da to mora vrlo brzo da se promeni: čim je sustignu, otići će negde gde će moći da prilegnu. Mrzelo ju je da se osvrće ali verovala je da će je uskoro sustići..
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Gradska pijaca ViRuwlK500/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK500/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK0/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradska pijaca Empty
PostSubject: Re: Gradska pijaca   Gradska pijaca Icon_minitimeTue Nov 27, 2018 2:54 pm

To i kažem, ovo je novo mesto i ne bi trebali da se razdvajamo. A i za taj brod se slažem, treba nam.

Sarbon beše svojim koracima dosta ispred Mikotoa koji beše dosta iza njega. Svoje oči upro je u Bou, nije želeo dati da se izgube na ovakvom mestu, ko zna šta sve i koga sve ovde ima. Beše mu sumnjivo ovo mesto, možda je oči osećao i imao je tu neku auru koja se zabrinutim talasima širila oko njega.

Mogli bismo, ja krećem za Boom, trebamo ostati zajedno i da se ne odvajamo.

I dalje ju je gledao ali ovaj put umesto što je brže hodao, on je i potrčao za Boom da joj se još više približi. Korak napred i ubrzani koraci postaše trčeći koraci koji su sve više sustizali Bou koja je razgledala tezge i kretala se dalje. Ubrzo joj se Sarbon pridružio zastavši ispred nje dok je Mikoto bio iza njih. Čim je bio ispred Boe, Sarbon progovori.

Evo me Boa. Šta sada, da više osmotrimo, da odmorimo?
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Gradska pijaca ViRuwlK500/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK500/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK0/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradska pijaca Empty
PostSubject: Re: Gradska pijaca   Gradska pijaca Icon_minitimeTue Nov 27, 2018 3:26 pm

Kako hocete ali ja ipak nemam nesto mnogo novca mozemo uloziti jako malo ali moramo biti veoma obazrivi sto se tice toga pogotovo cuo sam jednom davno da su neki graditelji brodova sagradili brod zamku za pirate pa su ih tako hvatali i marinci su ih pogubljavali ili su zavrsavali po njihovim celijama to sam cuo skoro verovatno novi Marinski rezim .

(Pitam se koliko jos ima da se hoda ova pojaca je veoma duga skoro da nema kraj pitam se kad se ovi ljudi razilaze kuci ovde sam vec sat vremena ali niko se ne razilazi tacnije guzva je sve veca i veca .)

Pa jesmo odlucili ? Sta i kako ? Ostajmo jos na pijaci ili idemo negdje drugo ? Posto je meni svejedno mozemo i ici i ostati ovde da razgledamo posto je svakako zanimljivo razgledati lepe stvari .

(Dok je hodai kroz pojacu za oko mu je zapala jedna radnja sa drangulijama htio je nesto kupiti ali ipak finansiska situacija nije bila na visokom nivou .)
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Gradska pijaca ViRuwlK400/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK400/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK0/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradska pijaca Empty
PostSubject: Re: Gradska pijaca   Gradska pijaca Icon_minitimeWed Nov 28, 2018 12:24 pm

Boa je još dok joj se Sarbon nije približio osetila njegov ubrzan korak. Iako je bila gužva i buka svuda naokolo, ona je i bila skoncentrisana sve vreme da čuje što bolje svoju okolinu, a posebno korake koji bi joj se eventualno približili. Pretpostavila je da je to Sarbon, ali za svaki slučaj je stala u gard. Davno je naučila da se brani od napada otpozadi. Zapravo je, kada se nauči, bilo i lakše braniti se od takvih napada. Zato je bila spremna da ga prebaci preko svojih ledja ukoliko to bude potrebno. Mešutim, ispostavilo se da to jeste Sarbon. Kada ju je upitao šta će raditi, nasmejala se i rekla:
Upravo sam htela da vam predložim da se odmorimo. To je vrlo bitno.
Okrenula se ka Mikotou i rekla sa negodovanjem:
Mikoto, nemoj toliko da budeš cicija za pare. Dok ih imaš, troši ih. Živi život kao da ćeš sutra umreti. Zar nije to moto pirata? Uživaj dok imaš, a posle nabavi kako znaš
namignula je a zatim dodala: naravno, nabavlja se od nepoštenih i drugih pirata, a ne od običnih gradjana, da se razumemo. Odmah pošto je to rekla, krenula je da hoda, očekujući i njih da je prate. Hodajući, rekla je: Idemo da nadjemo negde da sednemo i da se dogovorimo o daljim planovima. Onda možemo spavati bilo gde. Šta kažete?
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Gradska pijaca ViRuwlK500/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK500/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK0/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradska pijaca Empty
PostSubject: Re: Gradska pijaca   Gradska pijaca Icon_minitimeWed Nov 28, 2018 12:48 pm

Uskladivši svoj hod sa Boom prišavši joj, imao je osećaj kao da joj je pročitao misli. Mali odmor svima ne bi škodio iako je još uvek imao energije bez obzira što je veslao snažno kada se pogubio kao i u drugom delu puta. Učio se izdržljivosti i snazi tako da kada dođu vremena kada je potrebno da ih kanališe to bi radio a da se ne umara mnogo i bilo mu je itekako isplativo to. Mada nije samo to, kakav bi to pirat bio a da nema potrebnu snagu koju bi koristio. Odjednom se oseti pomalo okrepljujuće, tek tako, odjednom je nadošlo nakon njegovih reči i približavanja, te reče Boi.

Naravno da jeste bitno.

Uzvrati joj svoj osmeh izgovarajući to i nastavili su dalje a njih dvoje su je pratili. Ubrzo joj odgovori.

Svakako, pametno.

Onda nastaviše svoj put kako bi našli neko mesto gde će sesti i prodiskutovati o daljim planovima, a onda nakon toga će slediti mali odmor.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Gradska pijaca ViRuwlK500/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK500/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK0/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradska pijaca Empty
PostSubject: Re: Gradska pijaca   Gradska pijaca Icon_minitimeWed Nov 28, 2018 1:54 pm

(Glasno se nasmeja na Boin komentar iskreno bese to iskren osmeh na njegovom licu smatrao je njene reci za ozbiljno ali ipaku se nije trosilo zbog necega sto je spremak za Sarbona i Bou .)

Podrzavam te ali ipak ko zna sta spremama sa ovim novcem ali videcemo sve u svoje vreme ja sam planirao da potrazim neki park za setnju Boa ti ako hoces mozes odmorit mozda zvuci uvrnuto ali pozelio sam prosetati kroz neki lep park .

(Uh madam se da na ovom ostrvu postoji neki park lep za setnju i odmor .)

Ako park bude u blizini oticemo ali ipak ako bude u nekoj daljini onda nemoj da se mnogo razdvajamo ko zna mozda nam podmetnu nisam sumnjicav ali ipak treba drzati cvrsto tarot karte zar ne ?

(Pridje obliznjoj trafici te kupi cigarete .)

Ipak ovo spada u osnkvne potrebe

(Nasmeja se malo cinicno.)
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Gradska pijaca ViRuwlK400/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK400/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK0/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradska pijaca Empty
PostSubject: Re: Gradska pijaca   Gradska pijaca Icon_minitimeWed Nov 28, 2018 9:11 pm

Boa je odjednom osetila ogroman napad anksioznosti. Bila je klaustrofobična u sopstvenom telu. To joj se ranije često dešavalo, i baš zato se samovoljno izopštila iz društva. Nisu joj prijali ljudi. Izuzeci su, naravno, uvek postojali. Ipak, patila je od te mržnje ka svemu lošem i ružnom, pa je samim tim i uočavala svaku, makar i najmanju manu kod ljudi. Pored toga, česti razgovori joj nisu nimalo prijali. Ona je bila pričljiva kada joj dodje inspiracija, kada to želi. Ali, kada ne želi, a neko uporno pokušava da priča sa njom, ona je dobijala nešto poput histeričnih napada u svojoj glavi. Morala je što pre da se odvoji i da bude sama, inače se neće dobro završiti. Zastala je, uhvatila se za slepoočnice i zatvorila oči, kako bi malo smirila svoje stanje. Zatim je jako duboko udahnula, zadržala vazduh što je duže mogla u plućima i lagano izdahnula. Otvorila je oči i sada je sve videla malo drugačije. Svi ljudi su joj izgledali jednako. Jednako grozno. Jednako nepodnošljivo. Nije želela ni sa kim da stupi u kontakt. Pogledala je Mikotoa i Sarbona, trudeći se maksimalno da ne primete da joj se to odigrava u glavi. Ona je tokom godina naučila da kontroliše sve to, tako da joj nije bio toliki problem da odglumi da je sve u redu. Poslednjim atomima snage nasmešila se obojici i vrlo smireno rekla:
Ja sam se odmorila u čamcu. Volela bih malo sama da prošetam po ostrvu i vidim šta se sve na njemu nalazi. Nemojte mi zameriti, drugačiji mi je utisak kada sama idem i razgledam. Bolje se skoncentrišem. Vi se odmorite, ako treba nešto ja ću posle dati novac. Idem sada, vidimo se kod čamca, ako ne negde ranije, na primer sledećeg jutra. Uvek mi možete poslati pismo i ja ću saznati gde ste, ako budem bila neophodna. Pozdrav.
Rekavši to, okrenula se i što smirenijim, čvrstim i prilično brzim korakom uputila se ka drugoj strani pijace..
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Gradska pijaca ViRuwlK500/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK500/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK0/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradska pijaca Empty
PostSubject: Re: Gradska pijaca   Gradska pijaca Icon_minitimeWed Nov 28, 2018 9:54 pm

Sve je bilo u redu tokom njihove dalje šetnje, ljudi su šetali oko njih a njih troje su se kretali. Zatvorivši oči na par sekundi i otvorivši ih zatim sve nestade odjednom. Ulice behu puste, oblaci su se nadvili, Mikoto i Boa nestaše a njihovo prisustvo je osećao, beše pomešano sa nepostojanjem. Mrak pade a on je stajao, čudno mu bi veoma. Velike talase predoseti koji su besno jurili i stapali se sa morem, a on, on je i dalje stajao, zabrinut. Uhvati se prstima za čelo zamišljenog pogleda gledajući u crnu zemlju koja povrati svoju boju, buka se opet vratila, ljudi su tu bili, Boa i Mikoto su bili pored njega. Boa se zahvatila za oči. neštp je u auri osećao, nešto čudno i ko zna šta. Samo ga je odjednom to preplavilo, pomalo nem i ćutljiv veoma kao i zamišljenog izraza na licu očima punim zbunjenosti i otuđenosti, neku vezu oseti. Da li je morao biti sam, da li je osetio tesnu kožu ili se nešto poremetilo malo da je počelo da se sve gubi. Okrete se iza i vrati napred ne obraćajući pažnju da li su ga Boa i Mikoto primetili u tim čudnim reakcijama. Neka otuđenost ga uhvati, dupla otuđenost, osećao je otuđenost kao i same izvore dok je gledao u Bou koja se uhvatila za oči i nasmejala. A njegov pogled se nekako otiđio primetivši taj osmeh, skoro isti, onaj osmeh koji je morao nositi dok je sve gutao, trpeo i ne delio ni sa kime. Možda je to sve bilo u pitanju, možda to beše razlog zašto cela okolina postade pustara i toliko odbojna da je sve u jednom trenutku nestalo sem njega. Imao je i neke slične situacije ali nikada ovoliko jaku, tek ponekad bi se osećao kao da je u tami, ali ovaj put to beše dosta izražajnije. Pomerao je glavu levo-desno kao da je nešto tražio, kao da je morao okupirati misli nekim drugim stvarima. Udah dubok, izdah dubok, brojao ih je, brojao kamenčiće prisutno tu negde na uglu ulice, neke šare, metalne stubove od ograda, čak i lampe koje su tu bile. Malo se vratio nazad ali ne potpuno, i dalje je bio zbunjen. Možda je i on morao biti udaljen, možda da priča o nečemu drugom, a možde se sve to nakupilo jer brojanje ne beše dovoljno iako je malo pomagalo. Izdržao je sve to, pokušavao je biti staložen i delovalo je, ali koliko, to nije znao niti ga je zanimalo. Malo je svoje srce iskontrolisao dok je i dalje osećao povezanost otuđenosti. A onda odgovori Boi na način koji ju razumeo.

Da... - zastade gledajući je dubinski - ... naravno, svima nam treba malo odvojenosti, razumem te. Ne zameram, isto je i kod mene. Pozdravljam te.

Zatim kada se ona okrenula i nastavila putem sama Sarbon je ostao sa Mikotom osećajući dodatnu nervozu iz ko zna kog razloga. Opet se prstima dohvati za čelo i prekri svu njegovu negativnost ko je se iznenadno pojavila.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Gradska pijaca ViRuwlK500/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK500/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK0/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradska pijaca Empty
PostSubject: Re: Gradska pijaca   Gradska pijaca Icon_minitimeWed Nov 28, 2018 10:07 pm

(Ljudi su odlazili , prolazili i dolazili Mikotu je dojadilo hodanje i provlacenje kroz masu ljudi ali ipak bio je zadovoljan jer su uz njega bili njegovi prijatelji ali ipak htio je malo razgledati prirodu tokom setnje Boa im je rekla d zeli malo da nastavi setnju a onda Mikoto rece Sarbonu.)

Hajdeml do obliznjeg parka malo da se prosetamo ipak Boa bi malo mira ako hoces ja se necu mnogo zadrzati nekih pola sata sat cisto da promenimo teren malo sta kazes na to ?

(U jednom trenutku setnje zakacio je sasvim slucajno nekog veoma nervoznog coveka za rame igrom slucaja nije primetio da ga je Mikoto zakacio pa nije imao na koga da se izvice samo je nastavio dalje.)

Ja idem cisto malo da ubijem dosadu voleo bi kada bi i ti posao mrzi me ici samom ja krecem pa ako zelis podji .


(A onda pridje Boi te rece .)

Bicu u blizini vidimo se dolazim za pola sata sat ne brini lepo se provedi u setnji .

(Krenu hodati prema parku .)
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Gradska pijaca ViRuwlK500/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK500/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradska pijaca ViRuwlK0/1000Gradska pijaca Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradska pijaca Empty
PostSubject: Re: Gradska pijaca   Gradska pijaca Icon_minitimeWed Nov 28, 2018 10:22 pm

Svu negativnost kao i otuđenost zbog samoće koja bi mu možda pomogla je odlučio ignorisati i išao je protiv sebe. Pored svega što se desilo želja za samoćom se pojavi ali ju je hteo prekinuti, samo je odlučio da je ignoriše bez obzira šta u njemu besni ponašajući se normalno kao da je sve u redu, te odgovori Mikotou dok se Boa uputila dalje od njih, na nju je držao pogled, povezujući nešto.

Da... - zastade fiksirajući pogled na Bou koja se udaljavala i reče - ...idemo.

Zatim su se njih dvoje uputili ka parku.
Back to top Go down
Sponsored content





Gradska pijaca Empty
PostSubject: Re: Gradska pijaca   Gradska pijaca Icon_minitime

Back to top Go down
 
Gradska pijaca
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
One Piece Forum-Serbia :: Lokacije :: East Blue :: Shells Town-
Jump to: