One Piece Forum-Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One Piece Forum-Serbia

Registrujte se na nas One Piece Forum, uzivajte u dobrom drustvu, dobrim pricama i najboljem anime serijalu!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Gradski trg

Go down 
5 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Gradski trg ViRuwlK400/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Gradski trg ViRuwlK400/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradski trg ViRuwlK0/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradski trg Empty
PostSubject: Gradski trg   Gradski trg Icon_minitimeMon Nov 19, 2018 8:10 pm

Ovo je mesto okupljanja ljudi, nalazi se u samom centru ostrva.
Gradski trg Anime-city-scenery-anime-hd-wallpaper-1920x1080-8745
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Gradski trg ViRuwlK400/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Gradski trg ViRuwlK400/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradski trg ViRuwlK0/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradski trg Empty
PostSubject: Re: Gradski trg   Gradski trg Icon_minitimeMon Nov 19, 2018 8:15 pm

Boa je prolazila kroz gradski trg na svojoj zmiji, što je izazivalo opšte čuđenje kod ljudi. Ipak, morala je da prodje ovuda kako bi stigla do svoje kuće, koja se nalazila na drugom kraju ostrva od onog na kom je bila malopre. Osim toga, mislila je da svrati do prodavnice koja se nalazila u samom centru, da kupi svoje omiljeno pivo i opusti se pred sastanak sa svojom, najverovatnije, budućom posadom. Išla je kroz trg, i u jednom trenutku se zaustavila. Zatvorila je oči na jedan trenutak, a zatim ih otvorila i udahnula vazduh. Možda joj je ovo poslednji put da se nalazi na ovom trgu. Malo se zamislila. Volela je ovo ostrvo. Htela je još jednom da upije svaki detalj njegov, kako bi joj ostalo u sećanju zauvek. Upravo zato joj je i trebalo onih sat vremena, pa i više. Da se opusti, da uživa u poslednjim trenucima na ovom ostrvu, u samoći.. Stajala je na sred trga i upijala svojim tamnim očima svaki detalj..
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Gradski trg ViRuwlK500/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Gradski trg ViRuwlK500/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradski trg ViRuwlK0/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradski trg Empty
PostSubject: Re: Gradski trg   Gradski trg Icon_minitimeMon Nov 19, 2018 8:37 pm

Odudarao je od ljudi, gledao ih je svojim dubokim očima, svako je lutao na neku svoju stranu i skoro svi su bili nečim zaokupiranim. Deca su šetala, neki su trčali i uživali, ljudi svako svojim putem u gomilama. Beše to centar grada, svako je neki svoj 'posao' radio, neko je žurio, neko odmarao. Tačno nije znao šta da radi, mada pored tog njegovog neznanja, u toj samoći je uživao, odgovarala mu je. Gledao je plavetnilo nebeskog svoda po kojim su se kretali oblaci i leteli galebovi koji su dolazili sa mora i vraćali se istome. More se jedva videlo, malo, ta plava morska boja se odudarala od plave nebeske boje, razdvajali se a ipak bivali su spojeni. Pogled na tom horizontu zadrža ne razmišljajući ni o čemu. Dugi koraci, hodajući ko zna gde a ni on sam nije znao gde će, su ga nosili sve dalje. Primećivao je ljude, posmatrao ih a par njih su se poput njega odvajali. Neki su uživali u samoći što ga je privuklo, i sam je bio takav. Nešto se ubrzo pojavi, neko biće koje je od čitavog sveta odudaralo svojom lepotom, jednostavno se zagledao u nju i nije skidao svoj pogled, kontrolišući se. Po njenom pogledu mu beše jasno da ona ovo mesto poznaje, odjednom koraci su se samo pokrenuli i išli ka njoj. Kao da ga je nešto vuklo, nije znao šta, samo se prepustio.

Izvinjavam se što smetam, vidim da odmarate u samoći, smem li vam se pridružiti u tome?
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Gradski trg ViRuwlK400/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Gradski trg ViRuwlK400/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradski trg ViRuwlK0/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradski trg Empty
PostSubject: Re: Gradski trg   Gradski trg Icon_minitimeMon Nov 19, 2018 9:00 pm

Boa je, upijajući okolinu svojim dubokim, tamnim očima, spazila jednu neobičnu figuru. Neobično lepog izgleda, mada čudnog, veoma je odudarao od okoline. Tek što ga je opazila, on se uputio ka njoj. Kako čudno! Ali ne samo da se uputio. Obratio joj se. Veoma ju je iznenadilo to. Nije znala kako da reaguje. U njenom trenutnom stanju razneženosti ona nikako nije mogla biti ona ista, prava Boa od malopre. Ipak, kada je čula šta je rekao, nije mogla da se ne nasmeje:
Hah, primećujete li kontradiktornost u svojim rečima?
Samo to je rekla. Ništa drugo. Kasnije se čudila, kako je mogla na tako čudnu pojavu da da samo taj komentar. Zvučalo je prilično drsko, mada ne bezobrazno ili uobraženo. Više kao da joj je zaista smešno.
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Gradski trg ViRuwlK500/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Gradski trg ViRuwlK500/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradski trg ViRuwlK0/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradski trg Empty
PostSubject: Re: Gradski trg   Gradski trg Icon_minitimeMon Nov 19, 2018 9:15 pm

Znao je kako je zvučao i šta je rekao, prava kontradiktornost. Slagao se sa njom po tom pitanju, možda ga je njena lepota malo izbacila iz ravnoteže kada je tako nešto smešno a kontradiktorno rekao. Mada to nije toliko bilo važno. Mala mu zbrka nastane u glavi ali se nekako izmigoljio iz svega toga trudeći se da se vrati u duhovnoj ravnoteži iz koje je ispao.

Naravno da primećujem, pre toga sam nešto drugo primetio, možda sam i zato rekao.


To je i bio razlog zašto je prišao, nešto veličanstveno u svemu tome beše, zato ga je i privukla. Načini blagi osmeh a dubina pogleda se pokaza sa dozom poniznosti i jednim delom nervoze.

Izvinjavam se, mogu li čuti vaše ime? Ja sam Sarbon i nov sam na ovom ostrvu, koristila bi mi pomoć da se snađem u okolini.

Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Gradski trg ViRuwlK400/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Gradski trg ViRuwlK400/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradski trg ViRuwlK0/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradski trg Empty
PostSubject: Re: Gradski trg   Gradski trg Icon_minitimeMon Nov 19, 2018 9:22 pm

Skupila je oči, zagledavši se u njega. Uputila mu je vrlo pronicljiv pogled, ni ne sakrivajući da ga proučava.
Nov, znači.. rekla je nekako više za sebe. Pogledala ga je u oči i prilično ozbiljnim glasom rekla:
Aha, dakle Sabron. Drago mi je, ali da li mislite da je pristojno prići bilo kome na ulici i pitati ga kako se zove? malo se nasmešila, kako bi razbila tu ozbiljnost. Uostalom, vidite koliko ljudi ima. Zašto ste baš meni prišli?
Ipak, pomislila je kako bi bilo lepo ispričati nekome o ovom ostrvu, tih poslednjih trenutaka bivanja na njemu..
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Gradski trg ViRuwlK500/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Gradski trg ViRuwlK500/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradski trg ViRuwlK0/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradski trg Empty
PostSubject: Re: Gradski trg   Gradski trg Icon_minitimeMon Nov 19, 2018 9:35 pm

Direktan pogled koji je kao bodež bio uperen u njegove oči, a još direktnija pitanja iz nje su izbijala. Naravno, sve je to razumljivo, reakcija na nepoznato je uvek takva kod većine ljudi, ali jednostavno ga je kod nje nešto privuklo, ali koliko god da je bio omamljen imao je spreman odgovor dok ju je gledao u njene oči, pomalo nervozno a pomalo i opušteno, malo se u svemu tome osećao čudno nego inače.

Nepristojno je kada druga osoba ne želi odgovoriti ili imati kontakt, pristojno je jer su ljudi društvena bića i normalno je poznavati ljude a i to vaše uživanje u samoći me je podsetilo na sebe, uostalom nekako je posebno. To je razlog zašto sam prišao. Ako želite da odem, naravno da ću otići, samo mi treba uvid u ovo mesto malo dublje.
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Gradski trg ViRuwlK400/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Gradski trg ViRuwlK400/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradski trg ViRuwlK0/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradski trg Empty
PostSubject: Re: Gradski trg   Gradski trg Icon_minitimeMon Nov 19, 2018 9:47 pm

Zadivila ju je spremnost njegovog odgovora. Druga stvar koja ju je zaintrigirala je sam odgovor. Rekao je to kao da je najnormalnija stvar. I onda se setila sebe ranije. Kako je bila otvorenija, kako je volela da se druži. Zašto li se toliko povukla u sebe? Šta li je razlog? Zamislila se na par sekundi, a zatim se zagledala u daljinu i počela da priča, kao da deklamuje nešto, ali se videlo da ovo već priča iz srca:
Istina je da čovek mora biti opušten. Nismo divlje zveri da se plašimo da pridjemo jedni drugima. Zašto bi nekome smetalo da porazgovara i sa nepoznatom osobom, pa svi smo mi isti u suštini. Grešnici koji se dele jedino po tome koju vrstu i koji nivo greha su počinili. Jedina osoba kojoj ne bismo smeli da pridjemo je neko bezgrešno, heruvimsko biće, od kog bi trebalo da nas bude sramota za sve nama počinjene grehe..
Nastavila bi ona još da propoveda, ali dunuo je vetar na trenutak i nešto joj je upalo u oko. To ju je nateralo da trepne, i tada se vratila u sadašnjost. Shvatila je šta je pričala i nasmejala se samoj sebi. Pomislila je kako bi trebalo da drži svoja razmišljanja za sebe.Trljala je oko u koje joj je upala prašina, pa je rekla, i dalje uz smeh:
Izvini, ponekad se zanesem. Moraću da ti kažem svoje ime, kao nadoknadu za to što si morao da slušaš moje nebuloze.
Pružila mu je onu ruku kojom nije držala bolno oko i rekla:
Ja sam Boa Hancock. Drago mi je. Imam neke planove pa nemam mnogo vremena, ali ako si zaista "nov" na ovom ostrvu, i ako baš nikog ne znaš, možeš da računaš na mene da te provedem po njemu.
Back to top Go down
Gekko Moriah




Location : Shadow

Gradski trg Empty
PostSubject: Re: Gradski trg   Gradski trg Icon_minitimeMon Nov 19, 2018 9:59 pm

Moria je prolazio kroz centar ostrva. Bilo mu je to poput usputne stanice. Tiho se sam za sebe smeskao. Kishishishishi. Mozda ga neko u blizini i cuje, no odbacuje njegov smeh kao sto se i vecina zvukova u zivotu generalno ignorise. Poput koraka osobe koja prolazi pored vas. Poput razgovora izmedju Boe i Sarbona. Moria jednostavno nije bio zaiteresovan za bilo kakvu komunikaciju. Samo je prolazio u cilju da stigne do svog odredista. Njegovo odrediste ostaje tajna za ostale. Nikome nije zeleo da govori o mestu koje posecuje. Jedino se na senke obazirao, senke koje se jasno iskazuju pred svima nama. One koje zapravo bivaju nepravedno ignorisane, postaju deo svakodnevnog zivota te niko vise ni ne obraca paznju na njih. Niko osim Morie, a njegov zivotni cilj je da pronadje senka senka djavolje voce i postane vlasnik istog. Tu i tamo je skretao pogled sa jedne na drugu senku. Smireno i polako, praveci sitne korake, udaljavao se od nekolicine ljudi okupljene u centru. Drzao je ruke pored svog tela i kretao ih je uporedno sa koracima. Cak je i sam Moria bio poput senke. Ignorisan od strane drugih. Ostatak sveta je jednostavno navikao na njega. To ga je i odvojilo od teznje ka dobroti.
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Gradski trg ViRuwlK500/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Gradski trg ViRuwlK500/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradski trg ViRuwlK0/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradski trg Empty
PostSubject: Re: Gradski trg   Gradski trg Icon_minitimeMon Nov 19, 2018 10:01 pm

Njen propovednički odgovor ga je toliko zadubio da je svaku reč upijao, bukvalno su mu zvonile u ušima kao zvono koje udara i širi svoje zvukove koji traju do tačke kada odluče da prekinu, poput eha. Ali reči, reči koje su zvučale tako veličanstvene i snažne su ostale u njegovom umu totalno se poklapajući sa njegovim kodeksom i razmišljanjem o ovom grešnom svetu. U trenutku sa mora dođe jedan vetar koji ju je prekinuo u njenom izlaganju. Njena duga kosa je po tom vetru zaigrala kao zastava koja se vijori, bila je prelepa. Uhvatio ju je za ruku te je rekao.

Nisu to nebuloze, svaka reč je istinita i ima težinu. Drago mi je Boa Hancock, moje puno ime je Sarbon Illyrium, zahvaljujem se na ponudi.

Odmah se zaleteo sa pitanjem, možda suviše brzo i ishitreno.

Ti si pirat?
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Gradski trg ViRuwlK400/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Gradski trg ViRuwlK400/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradski trg ViRuwlK0/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradski trg Empty
PostSubject: Re: Gradski trg   Gradski trg Icon_minitimeMon Nov 19, 2018 10:16 pm

Posle prilično snažnog stiska, Boa je spustila ruku. Začudila se njegovim rečima. Osim toga, činjenica da joj je rekao puno ime dodatno je dokazala istinitost tih reči. Da li zaista postoji osoba koja se ne smeje njenim "nebulozama" ? Bila je zadivljena. Ipak, tek što se zanela u razmišljanju, postavio joj je pitanje. Pitanje, na koje nije znala kako da odgovori. Lice joj se malo smračilo, ali samo na sekundu. Bila je u velikom iskušenju. Nije znala ko je ovaj lik i definitivno nije mogla da mu tek tako kaže "e, znaš, ja sam pirat, ako si slučajno marinac, sad sam ti na izvolte" . Zato je rešila da se izvuče na najlakši mogući način: kroz šalu. Prvo mora da izvidi situaciju:
Hah, pa šta i da jesam, nije valjda da se plašiš pirata? nasmejala se, da pokaže da se šali. odakle ti je iznikla ta misao? Da nisi ti pirat?
Bila je potpuno opuštena sve vreme dok je govorila. Ipak, malo joj se i žurilo, tako da je planirala da izvidi situaciju još malo, pa onda, ukoliko je sve čisto, da ga pozove na pivo (ili šta već pije) kod sebe, kako ne bi stajali tu, na sred trga, dva oličenja neobičnosti..
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Gradski trg ViRuwlK500/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Gradski trg ViRuwlK500/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradski trg ViRuwlK0/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradski trg Empty
PostSubject: Re: Gradski trg   Gradski trg Icon_minitimeMon Nov 19, 2018 10:27 pm

Brzi preokret desi se, na pitanje je malo sa humorom i jednom malom i pozitivnom dozom ozbiljnosti reagovala sa odgovorom koji sadrži podpitanje. Svidjalo mu se to, ipak je bio u pravu, nešto je drugačije kod nje. Smisao za humor pomešan sa ozbiljnim pitanjima, odgovaralo mu je i nastavio sa odgovorima.

Imam osećaj, instinkt mi tako reče, i da, naravno da sam i ja pirat.

Sa malim osmehom reči iziđoše, malo smešne a više potvrdne. Razgovor sa Boom mu je bio izuzetno prijatan iako se u početku malo spotakao zbog omamljenosti. Sve se izvuklo na bolje a on je nastavio sa svojim pitanjima.

Šta misliš da zasednemo negde?
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Gradski trg ViRuwlK400/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Gradski trg ViRuwlK400/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradski trg ViRuwlK0/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradski trg Empty
PostSubject: Re: Gradski trg   Gradski trg Icon_minitimeMon Nov 19, 2018 10:35 pm

Boa je malo odahnula. Dobro je da nije postavio neko dodatno pitanje. Ispričaće mu najverovatnije za današnje planove, samo, naravno, kad sednu. Nasmešila se pri predlogu da sednu negde, pošto je upravo i ona to želela.
Upravo sam htela da te pozovem da sednemo kod mene. Sada sam kupila gajbu piva i ona pokaza na vrh repa njene zmije DoMinJuna, na kojem je stajala gajba piva Ako voliš pivo, imam dovoljno. Ako ne, svratićemo usput da kupimo nešto. Šta kažeš?
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Gradski trg ViRuwlK500/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Gradski trg ViRuwlK500/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradski trg ViRuwlK0/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradski trg Empty
PostSubject: Re: Gradski trg   Gradski trg Icon_minitimeMon Nov 19, 2018 10:41 pm

Mali uzdah olakšavanja se oseti i sa njegove strane, činilo se da je sve u redu i da fino teče razgovor. Uskoro su svoje noge pokrenuli ne bi li zaseli negde. Ne prođe nekoliko sekundi a on primeti sa njene zmije gajbu piva koju je nosila, sigurno će dati predlog da ispiju po koju flašu. Samo da je hladno da se osveži, mali znoj ga obli po čelu od nervoze koju je kontrolisao. Osećao je dvostruka osećanja, nervoza i  blaga opuštenost istovremeno.

Kažem da dobrom pivu. Svidja mi se ideja.
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Gradski trg ViRuwlK400/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Gradski trg ViRuwlK400/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradski trg ViRuwlK0/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradski trg Empty
PostSubject: Re: Gradski trg   Gradski trg Icon_minitimeMon Nov 19, 2018 10:48 pm

Idemo onda, hoćeš li da staneš na moju zmiju, to nam je kao prevozno sredstvo, ili da ispešačimo?
Mnogi su se plašili njene zmije, DoMinJuna, koja je zapravo bila vrlo pitoma, sve dok joj gazdarica ne naredi da udje u svoj agresivni mod.
Gradski trg 8d5c29f6388118b6fed28d909f680edcb7ceb686_hq
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Gradski trg ViRuwlK500/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Gradski trg ViRuwlK500/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradski trg ViRuwlK0/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradski trg Empty
PostSubject: Re: Gradski trg   Gradski trg Icon_minitimeMon Nov 19, 2018 10:53 pm

Zmija kao prevozno sredstvu mu beše zvučala pomalo čudna ideja ali i veoma zanimljiva. Želeo je to isprobati te se složi sa njom.

Može, naravno. Usput, interesantna ti je ova zmija.

Zatim su se namestili na zmiju koja je krenula u njemu nepoznatom pravcu dosta brže od ljudskog hoda, pa čak i trčanja. Ubrzo su sa gradskog trga nestali.
Back to top Go down
Hideki

Hideki


Age : 24

Player Stats:
Health:
Gradski trg ViRuwlK100/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (100/1000)
Energy Energy:
Gradski trg ViRuwlK100/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (100/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradski trg ViRuwlK0/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradski trg Empty
PostSubject: Re: Gradski trg   Gradski trg Icon_minitimeMon Nov 19, 2018 11:42 pm

Ubrzo je stigao do destinacije koja mu se činila slična onoj iz pisma. Puno ljudi cirkulisalo je tim trgom. Jedni su samo prolazili nekim svojim poslom, drugi su prodavali razne stvarčice, treći su pak zasmejavali ljude izvođenjem raznim ludorijama. Uz cigaru brzo je pao i mrak pa se i trg malo izmenio. Sada se tu uglavnom nalazila omladina, buntovni pirati koji su tek stupili u neku posadu i tražili kavgu da bi se dokazali, na njegovo čudo marinaca nije bilo, pa samim tim je mislio da čak ni njemu nije tu mesto ipak.

"Mladiću.. "

Prodoran glas ga je trgao iz razmišljanja. Brzo se okrenuo i imao je i šta da vidi. Stariji čovek sede kose u pratnji dvojice nabildovanih muškaraca. Po fizičkom izgledu pratnja mu nije ni trebala. Čovek im je samo mahnuo i oni su brzo nestali sa tog mesta.

"Ja sam kao što već možda pretpostavljaš Smoker.. Ti si Hideki, stariji sin Yoson-a?"

Pomalo zbunjen samom pojavom čovek nemo ga je gledao par sekundi, a onda počeo da upija sve šta ovaj kaže. Tog čoveka je dosta puta video na slikama koje mu je otac, dok je bio mali, pokazivao, ali nikada do sada nije imao priliku da se lično sa njim upozna.

"Da.. da.. Ja sam Hideki. Čast mi je upoznati vas gospodine Smoker."

Malo se spetljao u početku, ali brzo je ispravio taj prvi utisak i pružio ruku u nadi da ne čini nešto pogrešno. Taj mini rizik mu se ispšlatio pa su posle rukovanja obojica krenuli ka mestu na koje ih je Smoker vodio.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Gradski trg ViRuwlK500/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Gradski trg ViRuwlK500/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradski trg ViRuwlK0/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradski trg Empty
PostSubject: Re: Gradski trg   Gradski trg Icon_minitimeTue Nov 20, 2018 2:13 pm

(Hodajuci kroz trg naisao je na jedno malo mesto gdje zastao dok je hodao po obicaju zapalio bi svoju cigarate a onda skrenu sa puta gledajuci kako nekakva dva coveka pricaju o nekom nije ga preterano zanimalo pa je nastavio trazeci Bou i ostatak svoje posade ali kao da im nije bilo traga a onda promrmlja nesti kroz zube malo se smeseci .)

Gradski trg Mikoto12

Pitam se gdje su oni covece jel moguce da nema nikog potrazicu jos malo ..... Pa ako ih nadjem nadjem .

(A onda produzi dalje otrasajuci dim pepeo svoje cigarete dim iz njegovih usta licio je na maglu koja se isparavala iz zemlje.)
Back to top Go down
Hideki

Hideki


Age : 24

Player Stats:
Health:
Gradski trg ViRuwlK100/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (100/1000)
Energy Energy:
Gradski trg ViRuwlK100/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (100/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradski trg ViRuwlK0/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradski trg Empty
PostSubject: Re: Gradski trg   Gradski trg Icon_minitimeTue Nov 20, 2018 3:06 pm

Odmah po izlazu iz kafane zaputio se ka pristaništu. Prvo mesto koje je morao da prođe bio je trg, kako mu je ostalo još vremena do kraja dana tako je odlučio da malo popriča sa ljudima i upozna nekog. Možda mu nekada u budućnosti to bude trebalo.

Crvenokosi dečak sa cigarom u ustima zapao mu je za oko. Jedna fora koja je skoro stalno palila morala je i ovaj put. Izvadio je svoju i stavio u usta, ali nije zapalio.

"Ej, da nemaš vatre slučajno?"


Dok mu je prilazio sa leđa povisio je glas da bi ovaj skontao na koga se odnosi.

Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Gradski trg ViRuwlK500/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Gradski trg ViRuwlK500/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradski trg ViRuwlK0/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradski trg Empty
PostSubject: Re: Gradski trg   Gradski trg Icon_minitimeTue Nov 20, 2018 3:14 pm

(Dok je koracao put mu prepreci jedan mladic Mikoto iz svog dzepa izva svoj upaljec te dodade momku koji bese pred njim a onda mu rece.)

Oboica smo svesni da ce nas ovaj duvan udaviti ali ipak volimo zapaliti cigaretu zar ne ?

(Malo se nasali na svoj i deckov racun a onda pruzi ruku te rece .)

Moje ime je Mikoto a ti si ? Nov si ovde na ovom ostrvu prolazio sam ovde cesto i da , da nisi slucajno video jednu malo visu devojku crne kose i ocijh onako lepseg izgleda trazim je vec pola sata nema je nigdje imas bilo kakve informacije ?
Back to top Go down
Hideki

Hideki


Age : 24

Player Stats:
Health:
Gradski trg ViRuwlK100/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (100/1000)
Energy Energy:
Gradski trg ViRuwlK100/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (100/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradski trg ViRuwlK0/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradski trg Empty
PostSubject: Re: Gradski trg   Gradski trg Icon_minitimeTue Nov 20, 2018 3:33 pm

Zaklonio je rukom upaljač da mu povetarac, koji je počeo da duva, ne bi ugasio plamen. Kako je zapalio odmah je povukao jedan dim, a onda vratio upaljač i zahvalio se.

"Meni predstavlja zadovoljstvo, tako da iako umrem od njih neću prestati, verujem da kao i većina strastvenih pušača, tako i ti razmišljaš.."

Uvukao je još jedan dim zadržavajući ga par sekundi u plućima. Voleo je taj osećaj golicanja plućne maramice koji bi usledio potom.

"Ja sam Hideki..Ne nisam video nikog sličnog, ali možemo da potražimo zajedno, taman bi mi prijalo društvo za cigaru."

Predstavio se pod pravim imenom jer nije smatrao ovo mesto tako opasnim, a još nije ni bio poznat kao marinac, tako da nije imao čega da se plaši. Prijalo mu je društvo da malo razbije onu monotoniju koju je imao za vreme dok nije došao na ovo ostrvo


Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Gradski trg ViRuwlK500/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Gradski trg ViRuwlK500/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradski trg ViRuwlK0/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradski trg Empty
PostSubject: Re: Gradski trg   Gradski trg Icon_minitimeTue Nov 20, 2018 3:58 pm

(Tesko je priznati ali u pravu je bas tako razmisljam dok pusim jednostavno me cigarete smiruju i predstavljaju mi zadovoljstvo dok ih pusim pa sta je tu je moram da priznam sam sebi. )

Priznajem u pravu si zapravo je tako veoma rano sam se navukao na aktivno pusenje cigareta zato mi se i cini tako ali sta je tu je , drago mi je Hideki pa mogli bi da je potrazimo nego kada si poceo da koristis cigarete.

(Uzima upaljac a onda ga malo obrisa od svoj rukav , uvek bi to radio kada bi palio cigarete a onda ga stavi u dzeo od kosulje te nastavi hodati i traziti svoju prijateljicu .)

Hvala na pomoci voleo bi da je pronadjem malo se brinem za nju .
Back to top Go down
Hideki

Hideki


Age : 24

Player Stats:
Health:
Gradski trg ViRuwlK100/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (100/1000)
Energy Energy:
Gradski trg ViRuwlK100/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (100/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradski trg ViRuwlK0/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradski trg Empty
PostSubject: Re: Gradski trg   Gradski trg Icon_minitimeTue Nov 20, 2018 4:05 pm

Nastavili su niz ulicu. Razgledao je malo ljude koji su tu prolazili, ponajviše njihove face. Jedni umorni od svakodnevnog posla, deca uglavnom srećna, po koji prosjak umiljatog lica sedeo je na podu.

"Siguran sam da je dobro i da nemaš razloga za brigu, ali bolje da proverimo. Ovo mesto deluje mirno, mada uvek ima izuzetaka."

Staloženo, ravnim glasom pričao je dok su nastavljali kroz ulice tog ostrvceta.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Gradski trg ViRuwlK500/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Gradski trg ViRuwlK500/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradski trg ViRuwlK0/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradski trg Empty
PostSubject: Re: Gradski trg   Gradski trg Icon_minitimeTue Nov 20, 2018 4:18 pm

Kad kazes izuzetaka mislis na pirate ili mi se samo tako cini ? Kadanih vec pomenuh nikada nisam imao susret sa njima a ti ?

(Malo se nasmesi na ovo a onda nastavi gledati levo desno i iza njega jer mu se ucinilo da je cuo Boin glas ali ipak nje nije bilo nigdje poslusao je Hidekia te se malo smiri a onda ugasi svoju cigaru te stade svojom cipelom na nju te mu se ponovo obrati .)

Ti zivis ovde ? Ili posto ako poznajes ovaj teren mogao bi me odvesti do nekih usamljenih mesta posto mozda je otisla tamo malo je cudnjikava upoznali smo se pre nekoliko dana pa ne bi voleo da prekinem tek tako kontakt plus brinem malo .

(Nije mogao da se poveri totalno strancu slutio je da je Marinac ili nekakav spijun pa bi samo okretao pricu i pokusavao je izvuci sto vise informacija od decka.)
Back to top Go down
Hideki

Hideki


Age : 24

Player Stats:
Health:
Gradski trg ViRuwlK100/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (100/1000)
Energy Energy:
Gradski trg ViRuwlK100/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (100/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Gradski trg ViRuwlK0/1000Gradski trg Empty_bar_bleue  (0/1000)

Gradski trg Empty
PostSubject: Re: Gradski trg   Gradski trg Icon_minitimeTue Nov 20, 2018 4:38 pm


"Na razne, ne samo pirate. Ima tu i vojnika koji se ne drže kodeksa sigurno. Samo ljudi imaju veće predrasude prema piratima."


Ovo je možda zvučalo malo kao da ih brani, pa ako je njegov sagovornik marinac, to nikako neće na dobro da ispadne. Povukao je još par puta cigaru, a onda je spustio među prste leve ruke.

"Ne ja sam nov ovde, štaviše došao sam pre svega par sati, ali uvek možemo da pitamo nekog prolaznika ili sami da potražimo."


Stvarno je hteo da pomogne, ali ništa mu nije padalo na pamet ovog puta, jedino to bezglavo jurcanje i traženje te devojke.

Back to top Go down
Sponsored content





Gradski trg Empty
PostSubject: Re: Gradski trg   Gradski trg Icon_minitime

Back to top Go down
 
Gradski trg
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
One Piece Forum-Serbia :: Lokacije :: East Blue :: Dawn Island-
Jump to: