One Piece Forum-Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One Piece Forum-Serbia

Registrujte se na nas One Piece Forum, uzivajte u dobrom drustvu, dobrim pricama i najboljem anime serijalu!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Šuma u blizini obale

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Šuma u blizini obale ViRuwlK400/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK400/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK0/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (0/1000)

Šuma u blizini obale Empty
PostSubject: Šuma u blizini obale   Šuma u blizini obale Icon_minitimeSun Jan 13, 2019 9:06 pm


Ovo je šuma na ovom ostrvu

Šuma u blizini obale Latest?cb=20160329144038&path-prefix=es
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Šuma u blizini obale ViRuwlK400/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK400/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK0/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (0/1000)

Šuma u blizini obale Empty
PostSubject: Re: Šuma u blizini obale   Šuma u blizini obale Icon_minitimeSun Jan 13, 2019 9:12 pm

Kada su malo odmakli od obale i našli se u šumi kod jednog drveta, rekla je DoMinJunu da stane i veoma grubo gurnula Mihawka sa zmije. Namrštena od besa i ljutnje, pogledaala ga aje s mržnjom. Nije htela da ga pusti da progovori, odmah je reklaa oštrim i grubim glasom:
Molila bih te da se izgubiš ovog momenta odavde. Ne želim probleme, a ni ti. Nadam se da sam dovoljno jasna.
Gledala ga je u oči vrlo ozbiljno i namršteno, kako bi mu dala do znanja da se ne šali.
Back to top Go down
Dracule Mihawk

Dracule Mihawk


Age : 25

Player Stats:
Health:
Šuma u blizini obale ViRuwlK600/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (600/1000)
Energy Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK600/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (600/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK600/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (600/1000)

Šuma u blizini obale Empty
PostSubject: Re: Šuma u blizini obale   Šuma u blizini obale Icon_minitimeSun Jan 13, 2019 9:21 pm


(Zmija se udaljila od obale, a Boa je cutala sve dok nisu
stali. Mihawk je gledao u nju i nije hteo nista da prica, cekao
je da mu ona odgovori. Kada su stali, Boa ga je gurnula, sto
naravno nije mogao da ocekuje, obicno je bila ostra sa recima,
ali nikada nije pomislio da ce biti tako agresivna u fizickom smislu...)

Šuma u blizini obale Dracule.Mihawk.full.738143

(Sa zacudjenim izrazom lica, ustao je sa zemlje i par puta prosao
sakom kroz njegovu kratku ali gustu kosu...)

"Hej, drago je i meni sto te vidim? Mogu li da znam cime sam zasluzio
da se prvo pozdravim sa zemljom pa tek onda sa tobom?"


(Ubrzo se nasmejao, jos par puta presao rukom preko kose i cekao odgovor...)
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Šuma u blizini obale ViRuwlK400/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK400/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK0/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (0/1000)

Šuma u blizini obale Empty
PostSubject: Re: Šuma u blizini obale   Šuma u blizini obale Icon_minitimeSun Jan 13, 2019 9:29 pm

Boa je pogledala prezrivo u osobu koja se nalazila ispred nje. Trenutno nije želela ni da pominje njegovo ime u mislima. Jedino čemu je još mogla da se nada je da u ovo dvoje na neki način uspeli da ga ne primete. Jako ju je brinulo to pitanje. Bojala se da je bes ne natera da ne uspe da iskontroliše svojje moći i na taj način da lažan znak Sarbonu i Mikotou. Zato je stegla besnice i ubola se noktom u svoju kožu tako da je krv počela da kaplje. Jako je bila ljuta. DoMinJun je primetio da je Boa nervozna i počeo je da tlja glavom o njenu glavu kako bi je oraspoložio. Dugo joj se to nije desilo pa se ona ipak blago nasmejala i poljubila ga u glavu. Čudan prizor, ali ona je jako volela tu zmiju. Zatim se opet namrštila i vrlo hladnim i odsečnim glasom rekla:
Ne možeš da znaš. Sa zemljom se možeš pozdravljati koliko god puta hoćeš, ali jedno znam, a to je da se sa mnom nećeš pozdraviti nijednom.
Rekavši to, krenula je da prolazi mimo njega, ka unutrašnjosti ostrva, bojeći se da se vrati ka svojima do broda. Molila se u sebi da je neće zadržati..
Back to top Go down
Dracule Mihawk

Dracule Mihawk


Age : 25

Player Stats:
Health:
Šuma u blizini obale ViRuwlK600/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (600/1000)
Energy Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK600/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (600/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK600/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (600/1000)

Šuma u blizini obale Empty
PostSubject: Re: Šuma u blizini obale   Šuma u blizini obale Icon_minitimeSun Jan 13, 2019 9:37 pm


(Ona i njena zmija su bili idealan tim, videlo se da se
dugo poznaju i da su prijatelji. Takodje, Mihawk je video
Boinu nervozu, mada nije ga iznenadila jer kad god je pricao
sa njom ona je bila u slicnom stanju.)

"Gospodjice, meni je stvarno zao sto vas zadrzavam, ali nisam
mogao da na primetim vase novo prevozno sredstvo...
Znas, ja volim zmije, bas kao i ti i razumem se dosta u njih, mogao
sam da primetim da su dve dzinovske zmije."


(Prisao joj je i stavio joj je ruku na rame, zeleo je da prica sa njom,
o svemu, o bilo cemu, samo da moze da cuje njen glas...)

"Te zmije koje imas, one su otrovne, cak ni Sea King-ovi ne zele da
ih napadaju zbog njihovog otrova. Inace, to su morske zmije, mozes
li mi reci kako si ih nabavila?"


(Upitao ju je i nadao se da ce je zadrzati, delovalo je kao da voli zmije
pa je to bila idealna tema o kojoj je mogao da prica sa njom...)
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Šuma u blizini obale ViRuwlK400/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK400/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK0/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (0/1000)

Šuma u blizini obale Empty
PostSubject: Re: Šuma u blizini obale   Šuma u blizini obale Icon_minitimeSun Jan 13, 2019 9:59 pm

Boa se tako jako trgla da je i samu sebe iznenadila. Jako ga je odgurnula od sebe i nasmejala se jezivim smehom, i kroz njega uspela da izgovori:
Odakle ti ideja da ti meni pričaš priče o mojim zmijama?
Nije mogla više da izgovori od toga. Ponovo se namrštila i sada već ljutim glasom rekla:
Nemoj više da me dodiruješ, ne znam zašto to sebi daješ za pravo.
Ipak, počeo je da priča o zmijama, dobila je želju da podeli svoje znanje sa nekim. Ipak, to nije bio on. Nije imala želju da je vide sa njim. Zato se unervozila i rekla:
Odoh, žurim.
Ponovo je krenula da ide.
Back to top Go down
Dracule Mihawk

Dracule Mihawk


Age : 25

Player Stats:
Health:
Šuma u blizini obale ViRuwlK600/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (600/1000)
Energy Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK600/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (600/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK600/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (600/1000)

Šuma u blizini obale Empty
PostSubject: Re: Šuma u blizini obale   Šuma u blizini obale Icon_minitimeSun Jan 13, 2019 10:04 pm


(Mihawk se vec malo zacudio, Boa je bila nervoznija nego
obicno. Setio se necega i zeleo je nesto da joj pokloni, kao
i da vidi njenu reakciju...)

"Sacekaj, zelim da pricamo, mislim da je jako nepristojno
da me odgurnes, okrenes se i odes, a ja hteo da ti dam poklon..."


(Stao je ispred nje i preprecio joj put. Prekrstio je ruke i pogledao
njeno namrsteno lice...)

"Nasao sam djavolje voce, tip logija, da li zelis da ti ga poklonim?
Mislim da bi moglo da ti koristi, ali to znaci da ne bi mogla da
plivas u slanoj vodi, morala bi da budes oprezna da ne upadnes u vodu znas?"


(Rekao je i sve je radio u nadi da ce uspeti da privuce njenu paznju.
..)
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Šuma u blizini obale ViRuwlK400/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK400/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK0/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (0/1000)

Šuma u blizini obale Empty
PostSubject: Re: Šuma u blizini obale   Šuma u blizini obale Icon_minitimeSun Jan 13, 2019 10:10 pm

Boa je taman poželela da saspe nov niz uvreda na njeov račun ali su je njegove reči presekle. Progutala je knedlu, ali se brzo snašla. Nasmejala mu se u facu i rekla:
Ja se nisam juče rodila, i tebi je to vrlo dobro poznato, zar ne? Misliš li da mi trebaju tvoje jeftine informacije i još jeftiniji poklon? Nadji drugu žrtvu, mene se okani.
Iskreno ju je zanimalo šta je to našao u njoj da je toliko smara. Ipak je naposletku dodala oprezno:
Zašto bi mi uopšte poklanjao nešto tako?
Back to top Go down
Dracule Mihawk

Dracule Mihawk


Age : 25

Player Stats:
Health:
Šuma u blizini obale ViRuwlK600/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (600/1000)
Energy Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK600/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (600/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK600/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (600/1000)

Šuma u blizini obale Empty
PostSubject: Re: Šuma u blizini obale   Šuma u blizini obale Icon_minitimeSun Jan 13, 2019 10:16 pm


(Mihawk se nasmesio i uspeo je da privuce njenu paznju...)

"Logija tip je jedan od najjacih, tako bar govore, tako da je
logija voce najskuplje zapravo. Pored toga, sva djavolja voca
imaju veliku cenu, poklon nije jeftin?"


(Onda se uozbiljio, i pogledao ju je direktno u oci, morao je
da joj kaze ono sto oseca, koliko god mu se glupo cinilo niju uspeo
da precuti. Uzdahnuo je, a zatim je rekao...)

"Zasto bih ti uopste poklanjao? Pa na primer jer sam ludo zaljubljen
u tebe i brinem da ti se nesto ne desi? Eto, trazila si odgovor i
dobila si ga, to je razlog moje pristojnosti prema tebi."


(Rekao je i uspanicio se, nije mogao ni da zamisli kakva ce reakcija
na ovo biti. Bio je spreman na sve...)
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Šuma u blizini obale ViRuwlK400/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK400/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK0/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (0/1000)

Šuma u blizini obale Empty
PostSubject: Re: Šuma u blizini obale   Šuma u blizini obale Icon_minitimeSun Jan 13, 2019 10:23 pm

Boa je slušala i u trenutku kada je izgovorio to što je izgovorila ona je prasnula u kratkotrajan smeh. Nikada nije čula veću glupost. Tek kada je to izgovorio, bila je ubedjena da je zajebava. Jer, ako je ne zajebava, onda je patetičan, a to svakako ne može da podnese. Zato je napravila zgadjenu facu, dobacila mu pogled pun nepoverenja i rekla:
Ma važi, i ja sam teletabis u telu muškarca koji liči na ženu.
Rekavši to, osetila se nekako čudno, kao da čini nepravdu. Ipak, gurnula ga je i nastavila dalje.
Back to top Go down
Dracule Mihawk

Dracule Mihawk


Age : 25

Player Stats:
Health:
Šuma u blizini obale ViRuwlK600/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (600/1000)
Energy Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK600/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (600/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK600/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (600/1000)

Šuma u blizini obale Empty
PostSubject: Re: Šuma u blizini obale   Šuma u blizini obale Icon_minitimeSun Jan 13, 2019 10:31 pm


(Reakcija je bila donekle ocekivana, Mihawk je zeleo
da joj dokaze to, ali tako da ona sama shvati i da ne
misli da je to sala ili nesto slicno.)

"Vrlo dobro. Ne das se tako lako, to mi se svidja.
A sada, zamolio bih te da prestanes da me guras,
i dobri ljudi imaju svoje granice, mogao bih da te
odvucem od posade, ili da ti upadnem na brod."


(Onda se nasmesio i dodao...)

"Nemoj da shvatis ovo kao neku pretnju ili bilo sta
samo neka ti to bude lekcija za ubuduce, nece svako
reagovati isto, da sam neki opasni kriminalac, mozda
bi vec sada bila mrtva, zar ne?"


(Pogledao ju je ozbiljnim pogledom i zeleo je da
joj, ono sto je rekao, udje u glavu.)
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Šuma u blizini obale ViRuwlK400/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK400/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK0/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (0/1000)

Šuma u blizini obale Empty
PostSubject: Re: Šuma u blizini obale   Šuma u blizini obale Icon_minitimeSun Jan 13, 2019 10:43 pm

Jedino što je Boa u tom trenutku osećala je bilo preneraženje. On njoj preti? Aa ako on misli da je? Pa on ne zna ništa o njoj. Nije svestan njene snage. Nije svestan njene istraajanosti. Nije svestan kroz šta je prošla. Odakle mu ideja da ovo sada priča? On njoj da preti? I još da kaže da nije pretnja. I on nju da upozorava na opasnost. Prevršio je svaku meru. Zašto li je samo čini tako besnom? Imalaa je unutrašnju harmoniju sve dok nije upoznala njega. To joj je posebno smetalo. Zato je glasno, skoro derući se, progovorila:
Ne znaš ništa o meni, dakle ostavi me više! Ne znaš ni koliko sam jaka ni na šta sam sposobna, niti kroz šta sam prošla, apsolutno ništa. Molim te da se ne mešaš u moj život.
Kadaa je to izgovorila, poželela je da krene dalje, ali je odjednom osetila nešto toplo na svom obrazu. Malo se namrštila, ne shvatajući šta je to. A onda je sa zaprepašćenjem shvaatila da je to ništa drugo do njena sopstvena suza. Kako je mogla da pusti suzu a da to ne primeti? Šta se odigrava u njoj? Osećala se kao da je pijana. Da li je to efekat voća? Uglavnom, shvativši da je pustila suzu ni ne primetivši to, prilično se uplašila i okrenula je ledja Mihawku, ne želeći da je ovaj vidi.
Back to top Go down
Dracule Mihawk

Dracule Mihawk


Age : 25

Player Stats:
Health:
Šuma u blizini obale ViRuwlK600/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (600/1000)
Energy Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK600/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (600/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK600/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (600/1000)

Šuma u blizini obale Empty
PostSubject: Re: Šuma u blizini obale   Šuma u blizini obale Icon_minitimeSun Jan 13, 2019 10:52 pm


(Boa je bila nervozna, i ponovo je pustila suzu, zasto
je svaki put kada je ugleda ona plakala, zasto je stalno
bila nervozna.)

"Video sam te, nema potrebe da se skrivas. Dali su mi nadimak
Hawk Eye Mihawk, upravo jer imam odlican vid, ne toliko dobar
i razvijen kao sto ima jastreb, ali svakako sam primetio tvoju suzu."


(Ugledao je oboreno stablo pa je rukom pokazao na isto, Boa
je trebalo da se smiri, bar mu je to bilo u glavi sada...)

"Hajde da sednemo, zelim da znam zasto si stalno tako nervozna,
molim te da popricamo, da ne moram da te otimam kao prosli put.
Taman mozes da mi kazes da li ima nekih problema, da li ti treba
pomoc i slicno. Takodje, zeleo bih da mi kazes nesto o onim munjama,
da nije malo cudno to sto se desilo, vreme je obicno, nema nikakvih
oluja, sta mislis odakle su dosle munje?"


(Rekao je i cekao da se Boa slozi s tim da sednu na oboreno drvo
i malo popricaju. Svakako je nameravao da prica s njom, samo je
hteo da ona sama pristane na to.)
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Šuma u blizini obale ViRuwlK400/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK400/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK0/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (0/1000)

Šuma u blizini obale Empty
PostSubject: Re: Šuma u blizini obale   Šuma u blizini obale Icon_minitimeSun Jan 13, 2019 11:01 pm

Boa se odmah sabrala. Trenutak slabosti je bio već u prošlosti. Udahnula je duboko, ponovo stegla pesnicu, pa je krv počela još jače da šiklja iz ruke, a ona je stisla usne na par sekundi, pa je onda ponovo uzdahnula i rekla mirnim glasom:
Nema ničeg čudnog u tim munjama. Ja sam ih proizvela zato što sam pojela plod. Jel sad sve jasno? Nema ničeg čudnog. Smirena sam, nadam se da sada mirne duše možeš da napustiš moje prisustvo?
Boa je izignorisala njegov poziv da sednu. Nije ni znala iz kog razloga pokušava da ga odbije toliko od sebe..
Back to top Go down
Dracule Mihawk

Dracule Mihawk


Age : 25

Player Stats:
Health:
Šuma u blizini obale ViRuwlK600/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (600/1000)
Energy Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK600/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (600/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK600/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (600/1000)

Šuma u blizini obale Empty
PostSubject: Re: Šuma u blizini obale   Šuma u blizini obale Icon_minitimeSun Jan 13, 2019 11:06 pm


(Mihawk je saznao nesto od velike vaznosti, a to je
da je Boa vec pojela voce, i to ne bilo kakvo, vec upravo
logiju koju je do malocas hteo da joj pokloni. Nije mogao
da veruje u ono sto je cuo, munje... Izgleda da je dobila
veoma mocne sposobnosti...)

"Hmm, ne mogu da verujem, i ja imam jedno, kakav je
osecaj kada pojedes to prokleto voce, da li ti se nesto desi,
hajde, reci mi molim te, hajde da sednemo."


(Ponovo je pokazao rukom na oboreno drvo i blago se nasmejao
kako bi joj izgledao sto mirniji i opusteniji sto je zapravo i bio.)

"Sudeci po onome sto sam video voce koje imas je Goro Goro No Mi,
treba ce ti neko vreme da usavrsis svoje nove sposobnosti, ali budi
zadovoljna, mozes svasta da ucinis sa tim."

Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Šuma u blizini obale ViRuwlK400/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK400/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK0/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (0/1000)

Šuma u blizini obale Empty
PostSubject: Re: Šuma u blizini obale   Šuma u blizini obale Icon_minitimeSun Jan 13, 2019 11:18 pm

Boa se zamislila. Odjednom je osetila malaksalost, baš kao u Kafani i odmorištu na Shells town-u. Međutim, nije htela da Mihawk primeti tu slaabost. Zašto li ju je toliko zanimalo njegovo mišljenje? Taako zamišljena, jednostaavno je počela da priča o onome kako se oseća, ne mareći više za to što je Mihawk tu:
Bio je odvratan ukus. A onda ništa nisam osetila. Zatim sam zaspala i sanjala užasan košmaar o tome kako se moja posada davi i ja uskačem u more da im pomognem. U trenutku kaada sam skočila ja sam shvatila da me more više neće prihvatiti. Međutim, bilo je kasno. Smrt mi je bila zagarantovana. A onda sam se probudila. I dalje sam uplašena od tog sna. Želim da obilazim more širom sveta a ne smem da kročim u njega. Ne plašim se smrti, ali ne znam da li ću moći da uživam ikada više u njemu. Tako sam volela da provodim sate i sate u njemu...
Nostaalgija ju je uhvatila, kao i ponovno proživljavanje sna. I dalje je stajala, mada joj je malo falilo da sedne, da nije bila zamišljena možda bi to i učinila..
Back to top Go down
Dracule Mihawk

Dracule Mihawk


Age : 25

Player Stats:
Health:
Šuma u blizini obale ViRuwlK600/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (600/1000)
Energy Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK600/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (600/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK600/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (600/1000)

Šuma u blizini obale Empty
PostSubject: Re: Šuma u blizini obale   Šuma u blizini obale Icon_minitimeSun Jan 13, 2019 11:30 pm


(Mihawk je primetio da se Boa malo opustila, to je bio
dobar znak da nastavi razgovor s njom.)

"Hej, hajde da sednemo, nismo se dugo videli, moram da
ti ispricam sta te ceka, bilo bi dobro da znas neke stvari o
ovom mestu, pa i o sledecem ostrvu, ja sam bio tamo, ali sam
se vratio, hteo sam da proverim jedno mesto, ali sam naleteo
na tebe. Molim te da sednemo i da se ispricamo, verujem da
si i ti imala neke zanimljive dozivljaje"


(Rekao je i setio se da je njegov sesir kod Boe, ali nije hteo
jos uvek nista da spominje.)

"Reci mi na primer kako si uopste pronasla voce?"
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Šuma u blizini obale ViRuwlK400/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK400/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK0/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (0/1000)

Šuma u blizini obale Empty
PostSubject: Re: Šuma u blizini obale   Šuma u blizini obale Icon_minitimeSun Jan 13, 2019 11:47 pm

Boa se prenula. Dugo je ćutala. Razmišljala je o eventualnim mogućim tajnim motivima Mihawka. Svašta se moglo kriti iza te brižne maske. Ko zna da li ima neke skrivene namere. Ali, možda je i iskren.. Morala je to nekako da otkrije. Prišla mu je vrlo blizu, na pola koraka od njega, i zagledala mu se pravo u oči. Gledala ga je pola minuta direkt u njegove žute oči poput jestrebovih. Progovorila je vrlo staloženim i tihim glasom, i dalje ga gledajući:
Ti možda imaš oči poput jastrebovih, ali moje su poput crne rupe: upijaju sve što vide. A videle su mnogo toga. Ipak.. nešto slično tebi još nisu. Zato me i zbunjuješ, Mihawk.
Boa je posebno naglasila njegovo ime, a zatim nastaavila:
Obično znam šta da radim, sve mi je poznato. Ipak, ti si drugačiji. I zato ne mogu da se opustim kad sam u tvom prisustvu. Zašto to, Mihawk?
Sve vreme ga je gledala u oči i naglašavala skoro svaku reč, a posebno njegovo ime. Zvučala je nekako beznadežno, kao da zaista nema ideju šta bi mogla da učini. DoMinJun je bio sa strane, pomno prateći šta njegova gospodarica namerava da uradi..
Back to top Go down
Dracule Mihawk

Dracule Mihawk


Age : 25

Player Stats:
Health:
Šuma u blizini obale ViRuwlK600/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (600/1000)
Energy Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK600/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (600/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK600/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (600/1000)

Šuma u blizini obale Empty
PostSubject: Re: Šuma u blizini obale   Šuma u blizini obale Icon_minitimeMon Jan 14, 2019 12:01 am


(Boa mu se priblizila, svaki put kada je izgovorila njegovo
ime, srce je pocelo duplo brze i duplo jace da mu kuca.
Osecao se uzbudjeno, gledala ga je u oci i kod nje se mogla
osetiti radoznalost, rekla je da ne moze da se opust u njegovom
prisustvu i to ga je jednim delom pogodilo.)

"Ne znam Boa, drugaciji sam od ostalih, ne znam zasto
i sta osecas prema meni niti kako gledas na mene, ali mozda
smo slicni. Ne znam nista o tebi, ali eto osecam neku povezanost,
dugo sam ziveo sam, a sada kada sam medju ljudima nikada
pre mi se nije desilo nesto ovako"


(Rekao je i jos vise joj se priblizilo, on se nalazio preko puta
nje, a razdaljina izmedju njihovih lica je bila svega nekoliko milimetara.)

"Zelim da znam na koji nacin te zbunjujem, postoji li nesto
sto zelis da znas o meni, ako postoji, kazi i odmah cu ti reci
sve sto te zanima"
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Šuma u blizini obale ViRuwlK400/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK400/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK0/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (0/1000)

Šuma u blizini obale Empty
PostSubject: Re: Šuma u blizini obale   Šuma u blizini obale Icon_minitimeMon Jan 14, 2019 9:40 pm

Boa se trgla. Bili su suviše blizu jedan drugom. Brzo se prenula i odaljila se jedan korak unazad, na pristojnu razdaljinu, a izgledalo je kao da uzmiče, kao da postepeno i nesvesno beži od njega. Ipak, stala je posle jednog koraka, pomilovala zmiju koja se sve vreme vrzmala oko nje, pa je nakupila vazduha u plućima i lagano ga izbacila kroz usta. Učili su je da je to jedan od načina da se smiri, da zaobidje nesporazum. Zatvorila je oči, puštajući kiseonik da joj polako prolazi kroz moždane ćelije. Onda je lagano otvorila oči, pogldala Mihawka i rekla ozbiljnim glasom:
Zaboravi. Svakako nemam mišljenje o tebi, a i da ga imam, to ne menja ništa.
Ja imam svoju posadu i nemam apsolutno nikakve veze sa tobom.

Tu je zastala na sekund i trgla se. Setila se šešira koji je uspela vešto da zamaskira okačivši ga na pojas iza ledja, pa niko nije mogao da ga primeti ukoliko je ne gleda od pozadi. Setivši se šešira, prisetila se i poljubca koji joj je "ukrao" Mihawk prošli put kada su se videli. To ju je opet naljutilo pa je bez reči uzela šešir sa pojasa, pružila ruku ka njemu i rekla ledenim glasom:
Ovo je bilo jedino što ti dugujem. A ti meni izvinjenje. I tu smo kvit. Ti ideš sovjim putem, ja svojim, važi? Ja tebi vratila šešir, ti meni izvinjenje, i svako svome jatu nek leti. Hmm?
Podigla je jednu obrvu, očekujući odgovor.
Back to top Go down
Dracule Mihawk

Dracule Mihawk


Age : 25

Player Stats:
Health:
Šuma u blizini obale ViRuwlK600/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (600/1000)
Energy Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK600/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (600/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK600/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (600/1000)

Šuma u blizini obale Empty
PostSubject: Re: Šuma u blizini obale   Šuma u blizini obale Icon_minitimeTue Jan 15, 2019 6:40 pm


(Mihawk se obradovao kada je video svoj sesir,
kao da j proslo vise godina od kako ga je ostavio Boi.
Boa je rekla nesto cudno, a to je da joj on duguje izvinjenje,
kada je to rekla, Mihawku se pojavio smesak na licu.)

"U redu, zeleo bih da ti se izvinim, ali moras da mi kazes za
sta. Ne vidim za sta bih mogao da ti se izvinim, mozes li
da me podsetis?"


(Ubrzavala je razgovor, kao da je htela da ode sto pre, ali
se s vremena na vreme u njoj budila neka radoznalost koja
ju je vukla da ostane sa njim...)

"Svako svom jatu hmm? Ja nemam jato, putujem sam, a kao
slobodna ptica, mogao bih da uletim u vase jato, kako bi
reagovala kada bih te pitao da se pridruzim tvojoj posadi?"


(Prisao je i uhvatio sesir, ali nije ga preuzeo, gledao ju je u
oci i nije pustao sesir. Zajedno su ga drzali, a Mihawk je
zeleo da sazna zasto je Boa ljuta na njega...)
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Šuma u blizini obale ViRuwlK400/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK400/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK0/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (0/1000)

Šuma u blizini obale Empty
PostSubject: Re: Šuma u blizini obale   Šuma u blizini obale Icon_minitimeTue Jan 15, 2019 6:49 pm

Boa se namrštila. Bila je ubedjena da je njemu sasvim jasno zašto je ona ljuta. Zar mora da mu priča? Osetila je neku nelagodu. Ipak, brzo ju je to prošlo: ljutnja je ipak nadvladala. Sve vreme se mršteći, rekla je ljutitim glasom:
Znaš ti dobro na šta ja mislim. Ne znam kako postupaš sa drugim ljudima, ali ja nisam osoba kojoj možeš tek tako da ukradeš poljubac i da prodješ nekažnjeno. Ja držim do svog dostojanstva!
Iako je zvučala ljuto sve vreme, malo je pocrvenela, da li od besa, da li od nelagode, ne zna se. Zatim je dodala kao nešto što se podrazumeva:
Pa ti ni se nikako ne možeš pridružiti meni.
Back to top Go down
Dracule Mihawk

Dracule Mihawk


Age : 25

Player Stats:
Health:
Šuma u blizini obale ViRuwlK600/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (600/1000)
Energy Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK600/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (600/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK600/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (600/1000)

Šuma u blizini obale Empty
PostSubject: Re: Šuma u blizini obale   Šuma u blizini obale Icon_minitimeTue Jan 15, 2019 6:58 pm


(Mihawk nije ocekivao da ce Boa biti toliko direktna,
iako je bila namrstena sve vreme bila mu je slatka.)

"Zao mi je Boa, taj poljubac je nesto najlepse sto sam ikada
ukrao, ako se to uopste moze nazvati kradjom, a mislim da
to nije razlog za izvinjenje. Ipak, ako ti tako zelis -onda izvini"


(Onda se malko osetio uvredjenim jer je rekla da ne moze da
bude sa njom u posadi, rekla je to kao da je nesto ocigledno,
kao nesto sto se podrazumeva.)

"I jos nesto, zasto si rekla tako sigurno da ne mogu biti s
tobom u posadi. Da li mislis da sam neki smotanko koji nije
dostojan da plovi s tobom?"
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Šuma u blizini obale ViRuwlK400/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK400/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK0/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (0/1000)

Šuma u blizini obale Empty
PostSubject: Re: Šuma u blizini obale   Šuma u blizini obale Icon_minitimeTue Jan 15, 2019 7:04 pm

Kada je Mihawk rekao izvini, Boa je taman rešila da mu zatraži iskreno izvinjenje, a ne tako preko volje. Ipak, kada je počeo da se buni zbog njenog komentara, nije mogla a da se ne nasmeje: zvučao je kao malo dete koje se buni zbog nepravde zato što misli da je zapostavljeno. Osim toga, nije očekivala od njega da priča na taj način: sve u svemu, iskreno ju je nasmejao. To, na njenu žalost, nije umela da sakrije i glasno se nasmejala. Onda se, kako bi pokazala ozbiljnost, nakašljala i ponovo napravila ozbiljan izraz lica dok je govorila:
Da li ja treba da te podsećam na tvoj status, a? Marinac koji se pridružuje piratskoj posadi, malo paradoksalno, jel ti se ne čini?
Podigla je obrvu upitno.
Back to top Go down
Dracule Mihawk

Dracule Mihawk


Age : 25

Player Stats:
Health:
Šuma u blizini obale ViRuwlK600/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (600/1000)
Energy Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK600/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (600/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Šuma u blizini obale ViRuwlK600/1000Šuma u blizini obale Empty_bar_bleue  (600/1000)

Šuma u blizini obale Empty
PostSubject: Re: Šuma u blizini obale   Šuma u blizini obale Icon_minitimeTue Jan 15, 2019 7:09 pm


(Boa se glasno smejala, i bilo mu je drago zbog toga,
ubrzo je vratila stari, ozbiljan izraz lica, trudila se da bude
ozbiljna sve vreme.)

"Da li se ne secas mog cilja Boa? U mornaricu idem kao
spijun, moja prica te je prosli put zainteresovala, verovatno
si je i zaboravila, ali recimo kada ispunim svoj cilj i saznam
par informacija, da li bi me primila u posadu?"


(Bio je ozbiljan i znatizeljan, situacija je bila krajnje smesna,
momak i devojka drze sesir i vode neki razgovor, on je zaljubljen,
a ona se trudi da bude ozbiljna i opasna. Sve u svemu, Mihawk je
cekao odgovor, mozda se ipak i jeste ponasao kao dete u nekim trenucima...)
Back to top Go down
Sponsored content





Šuma u blizini obale Empty
PostSubject: Re: Šuma u blizini obale   Šuma u blizini obale Icon_minitime

Back to top Go down
 
Šuma u blizini obale
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
One Piece Forum-Serbia :: Lokacije :: East Blue :: Orange Town-
Jump to: