One Piece Forum-Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One Piece Forum-Serbia

Registrujte se na nas One Piece Forum, uzivajte u dobrom drustvu, dobrim pricama i najboljem anime serijalu!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Shikai Park

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK0/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 30, 2018 4:51 pm

(Vidi ti Sarbona kako se raspricao ali ipak sve sto je rekao zapravo je tacno imam osecaj da nam je taj lik non stop za petama i da nas prati kao da zna gdje se mi krecemo zato mi je jos vise sumnjiv a da stvar bude jos gora kada nam je dosao na brod bio je mrtav hladan kao da nas zna kao da je tako dolazio hiljade i hiljade puta toi je najjvise sumnjvo ali mozda mi se samo to malo cini ali ipak nisam siguran.)

Secas se kada nam je skocio na camac bukvalno kao da nas je znao sto godina nekako ke bio previse smiren i jako jako opusten zato mi je jos vise sumnjiv nekakako cu izbegavati biti u njegovom prisustvu verovatno je spijun ali pazi mozda mu to nije ni pravo ime e to je isto problem ali Boa je vec sama oslovljavala onog lika kao Mihawk tako da smo sigurni a ovaj mi je sumnjiv jako jako moramo nesto pametno smisliti sto se tice njega ali kad tad otvorice nam se nesto.

(A onda se malo zamisli te rece .)

A sta mislis da ga malo pustamo blizu nas da pomisli da smo se spirjateljili a onda da mu pokazemo njegovog Boga ili jednostavno da ga gurnemo u more i osiguramo se da nikad vise ne zapliva ?
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK0/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 30, 2018 5:00 pm

Isuviše opušten, mogao je u glumce da ide kako je odigrao to. Kako ćemo ga srediti, to ne znam, ali taj tvoj plan treba biti dosta razrađen, to nije dovoljno, moramo biti oprezni i pametni kako bi svoje karte dobro odigrali da bi Skelter pao. A ako je lagao oko svog imena, za šta sam siguran da je tako onda ko zna šta bi još mogao lagati, tako da je i rizično uzeti takav plan ali je i pametan jer ipak moramo upoznati naše neprijatelje. Ne kaže se džabe 'Čuvaj prijatelje blizu a neprijatelje još bliže'.

A onda kreće razmišljati o buri i oblacima koju je sa prisustvom neprijatne negativnosti analizirao kako bi joj doakao.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK0/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 30, 2018 6:31 pm

Veruj da mu ni ja nisam ostao duzn rekao sam da samo trgujem ne zna da sam ja porat (nasmeja se .)nigdje meni na celu ne pise pirat uvek moze da se manipulise recima i svojim radnjama to je nekako jednostavno ipak trebamo se cuvati ovo nekako nije sala moramo da se pazimo opet kazem nije snaga samo u moci snaga je nekad u mozgu moramo se nekako snaci ima nas troje on je sam samcijat nismo ni mi tikve bez korena to sam i znas...nego ako moze da sednemk malo do ove klupe dobicu prosirene vene covece.

(A onda se nasmesi te malo potapsa Sarbona po ramenu te krenu prema klupi a onda sede.)

E tako da se malo odmorim nego umoran sam jako ali bas ne znam plasim se zaspacu na ovoj klupi ..
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK0/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 30, 2018 6:41 pm

Uopšte nije šala, kao što si već rekao, a i ja, treba ovo pametno odigrati i koristiti mozak. Nešto nam treba, neka strategija.

Osećao je bodlje koje su ga nervirale, skretao pogled, vraćao ga, razmišljao je, ćutao i malo se češao po glavi kao da traži nešto. Zatim je Mikoto krenuo ka klupi jednoj u blizini a Sarbon je išao za njim, međutim on nije seo, samo Mikoto to učini.

Treba izdržati još malo.

Zatim se naslonio na šipke od naslone uz pomoću ruke gledajući okolo.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK0/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 30, 2018 6:57 pm

Znas kako slazem se sa tobom ali ovako stoji stanje sto se tice mene moramo da se malo osposobimo i probudimo kad to kazem to znaci da pocnemo obracati paznju na sve cak i na najviece sitnice zato sto bas iz tih sitnica moze da izbije nesto veliko i onda necemi znati sta da radimo .

(Malo se uzbudi jer ipak glava mu je bila puna mislis oko necega sto ga je kopkalo duze vreme .)

Sta mislis da mi ovo i Boi kazemo jer ipak u istom smo sosu ovo ne vazi samo za nas ona je zena ne sumnjam ni tren u nju ali ipak treba se obratiti paznja i na nju plasim se samo ako bi je kidnapovali onda bi morali da dodjemo po nju ipak smo u ovome do kraja bar to ja tako vidim.
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK0/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 30, 2018 7:11 pm

Do kraja ćemo se i držati, kao jedna porodica, i da budemo na oprezu i to velikom sve vreme kako veliš.

Malo se izgubi u svojim mislima, mislio je na skorašnju prošlost i predosećaje, sve ga je to uznemiravalo i nerviralo, tražio je značenje kao i same ciljeve u svemu ovome, a verovatno su i jasni. Počešao se po glavi dok je gledao iznutra stvarajući fokuse dok su ga nervoza i negativnost ometali u svemu tome.

Mogli bismo joj reći a i nije samo to. Ko zna da li je nešto načinjeno kako bismo naseli i kako bismo bili uhvaćeni u klopku, moramo misliti na široko.

A zatim se nasloni na te metalne naslone, a oči svoje je zatvorio na kratko, potom ih je otvorio.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK0/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 30, 2018 7:19 pm

Morao bi opet da se nadovezem na tvoje reci oko ovoga pogotovo kad kazem na to da bi nam mogli svasta podmetnuti ili uciniti nesto nazao znam da zivot nije fer ali ipak ko zna sta bi mogli da nam postave pre se postavljao ekspoziv poratima za pramce i kada bi okrenuli kurs i spustili jedra jarbol bi se razneo u delove tako su mi piricali da se radilo ali zamisli da se to nama dogodi posto planiram da pronadjem djavolje voce ja bih prvi umro tu jer ipak izgubio bi moci plivanja.

(A onda se malo nakaslja .)

Shikai Park - Page 2 Please10

Nesto me grlo boli morao bi popiti nekakav caj mozda nisi znak i ako zivim losim zivotom to jeste pusim cigarete ne pijem nikakve lekove nikad izbegavam da ih pijem nikad ih nisam voleo jos kao dete sam to radio uvek bi bacao lekove koje bi trebao piti....ali da se vratim na temu svakako moramo da obratimo paznju na sve zivo oko nas.
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK0/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 30, 2018 7:32 pm

Svašta se događa, ko zna kakve sve zamke su postavljene piratima samo kako bi ih uhvatili i pogubili, ne smemo to dozvoliti.

A zatim se odvoji od onog naslona i priđe onoj klupi gde je Mikoto skoro sve vreme sedeo te i on odluči da se spusti na nju sedeći i naslonio se na naslon od klupe. Trudio se da ne misli na duhovne probleme koje su ga nervirale i terale da bude sam, što mu je i trebalo ali je išao ovaj put protiv toga, beše teško ali nekako je izgurao, međutim svu tu nervozu i negativnost je osećao.

Trebalo bi, moramo biti zdravi i trebaće nam dosta snage kako bi im doakali i kako bi im se planovi izjalovili.

Video je u daljini par blokova, nekoliko svetiljka, i po neke šare. Morao je da ih broji, da sve iznutra potisne, u sebi je to radio.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK0/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 30, 2018 7:49 pm

Imao bih jos nesto da ti kazem izvini sto sam malo ovako ljut kada pominjem to ja nista vise ne zelim samo pronaci svog oca jer me zanima ko je on sada cuo sam i da je poprimio drugo ime prokleti Marinci jednostavno svi misle da su ljudi koji postanu pirati zli to je groznu svako ima pravo da bira izmedju zla i dobra a sta je ono sto oni rade dizu visoke poreze uzimaji sve zivo od naroda jer su vecina i jer ih se narod plasi debelo ce platiti za to pa makar ja umro ali zapamti ovo pasce mnogo mrtvih glava dok ne pokore ovu jednu crvenokosu !

(A onda se narogusi poput nekakvog demona krv mu se uzarila a pesnice stisle iz desne ruke je i dalje kaptala sveza krv iz bandza koje su mu bile zakacene na ruke zbog povrede.)

Voleo bi ti da saopstis svoj stav oko ovoga samo se pitam ko je ovo sve zakuvak ? Ko li je zakuvao ovo sve sa ljudima , piratima , marincima svim zivim stvarno tuzno zaista.

(Noc je postajala hladnija vetrovi su su duvali raznosili su svuda ruzicaste latice svuda okolo ljudi su odlazili u kuce vec je bilo vreme spavanja oblaci su bili svuda po nebu slutilo je na kisu ali pak se nesto prelamalo ali ipak se cinilo i da nece jer je postajalo hladnije vise je slutilo na sneg nago na bilo sta drugo.)
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK0/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 30, 2018 8:15 pm

Nadam se da ćeš naći svog oca i da ćete opet biti zajedno.

A zatim ga vidi besnog, ljutog, donekle ga je i shvatao, ko zna šta je sve prošao. Ne može se reći da je svet dobar, ljudi su patili i mora doći do jedne tačke kada se pojedinac toliko razbesni i naljuti da jednostavno mu dođe da uradi svašta. Ali u tome mora biti pažljiv kao i pametan.

Ljudi biraju šta će i kako raditi, ne mogu marinci to određivati i koristiti kako bi sva njihova dela bila opravdana, svi će doći na sud i da odgovaraju šta su uradili, to je sigurno. Ne znamo, negde se i nekako sve to pokrenulo u prošlosti, jednostavno marinci žele ostvariti svoje ciljeve bez obzira koga će povrediti i kako će uraditi.

Mrkli mrak beše, vetar odjednom dunu a Sarbon je reagovao kao da i ne dunu ali je osećao kako mu se kosa vijori od siline vetra.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK0/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 30, 2018 8:38 pm

Dobro si to rekao ali ipak treba biti nekad i milostiv ali prema onom samo ako se ispostavi da zna nesto i da je odgovoran za jedan deo moje price nataknucu ga na kolac a onda cu ga pustiti niz recni tok mozda zvucni veoma surovo ali ipak nije ako oni sami narusavaju tudju sudbinu ko su oni ? Bogovi samo bogovi mogu da narausavaju tudju sudbinu i niko vise pa cak ni oni bedni marinci njih samo vecina cini jacima ... Samo da pripalim.

(A onda izvadi paklicu te zapali cigaretu ispustajuci veliku kolicinj dima kroz usta gledajuci u Mesec.)

Pitam se kakav li je onaj Mihawk cini mi se jakim njegov mac na ledjima nije naivan nikako interesuje me svasta u vezi njega samo ne znm oni sad imaju jaci brod nego mi nas brod je veoma slab moramo se nekako obezbediti za novac imamo ga mnogo malo a zenam nam je u posadi to i ma sa padne trosenje dok kazes kekes...

(Malo se nasmesi ali taj osmeh nestade sa njegovog lica.)
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK0/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 30, 2018 9:59 pm

Obraćao je pažnju na njegove reči, pogotovo deo gde je nastupila surovost u istima što ga nateralo da malo razmisli dokle će neko otići samo kako bi imao svoju osvetu. I dalje taj pogled pun misterioznosti, dubine, nervoze je bio prisutan, malo se zamislio u glavi dok je Mikoto pripalio cigaru i pogledao u svetao Mesec dok je ispuštao dim iz svojih usta. Sarbon se malo odmače od njega, uopšte nije voleo cigare i te dimove ali to je druga stvar, a zatim odgovori Mikotou.

I on je isto bio slab, da bi bili jači moramo prvo biti slabi, isto važi i za brod. Možda nam sada deluje da pored onog čamca nemamo mnogo ne znači da će i u budućnosti biti tako. Sve se menja, ojačaćemo mi i moraćemo da se trudimo. A što se njega tiče, nerviraju me gromovi. Zasijaće sunce.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK0/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 30, 2018 10:35 pm

Moramo poznavati svog protivnika i to veoma dobro jer znas kako mi samo znamo sitnice o njima da smo mi proveli neko vreme sa njima nedelju dve tri ali nema nista od toga to jeste od licnih izvlacenja informacija oni nama mogu da prodaju razne price od laznog imena lokacija i tako dalje , tako da moramo smisliti drugaciji pristup informacijama jedno vreme sam razmisljao otici mecki na rupu u glavnu bazu marinaca ali bi verovatno zavrsio iza resetaka i pre no sto bi i stigao tamo zato bolje da se jos malo strpim .

(Pitam se hocel nas Boa naci ovde ili nas mozda trazi malo sam zabrinut za nju sad mi bas na um pade kad je rekla da ce se kratko prosetati ali nema veze moracu da je sacekam pa makar cekao jos ovoliko .)

Sta mislis kada ce Boa doci ? I hocel nas naci ovde malo je dalje ovo od pijace ?
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK0/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 30, 2018 10:53 pm

Neće biti lako to je sigurno. Mada ni to nije pametno što si rekao, jer ipak u pravu si, odmah bi te zatvorili kao što si rekao.

Počeo je razmišljati o Boi, pitao se još uvek gde je iako je šetala i da li je sve u redu. Zbog toga se dodatno zabrinuo, a još se sve to dodalo na svu onu nervozu i negativnost koju je osećao, a teranje sebe nije pomagalo što znači da je morao biti sam da to sve prođe, moraće se još dosta dugo istrpeti pre nego što nađe mir, neophodan da suzbije negativnosti. Samo je ustao sa klupe i protegao vrat i glavu dok je gledao u daljini te se opet nasloni na one metalne naslone gde je bio do malo pre.

Ne znam, možda će nas naći. Ne smemo zaboraviti da imamo oči u blizini.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK0/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park - Page 2 Icon_minitimeSat Dec 01, 2018 7:36 am

Znas kako ovo je jedan veliki problem posto je ovo jedno marinsko mesto a probl je jos veci ako Mihawk radi za njih mozda i onaj lik radi za njih ali nisam siguran ne cini mi se kao marinac vise kao neki spijun zato mi je sumnjivo njegovo ponasanje tacno bi mogao da glumi u nekoj lepoj seriji taman je tako gradjen lepo .

(Pitam de mozda su nas bas ovde namamili dok smo bili na otvorenom moru pitam se zasto su nas i tad presretli imali su vecu prednost nego mi bukvalno su se vratili po nas da bi pricali sa Bom .)

Nego Sarbone secas se trenutka kad smo se prebacili na ono stenovito more kako je bilo imali su prednost i vratili su se po nas kako bi pricali sa nama to mi je bilo jako malo sumnjivo tada ali sada kad razmislim previse je sumnjivo .

(Pitam se kako su nas i uocili tada kao da su na neki nacin predvidjeli to ali eto razjasnicemo sve kad vratimo film .)

Sta ti mislis o tome ?
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK0/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park - Page 2 Icon_minitimeSat Dec 01, 2018 11:10 am

Predvideli ono to ili ne, nema sumnje da su nas pratili. Što se tiče špijuna ne znam kako je on povezan sa Mihawkom. A ako je Mihawk marinac kako tvrdim onda bi on ovde imao prednost zbog drugih marinaca, možda nas sada svi prate.

Zatim se baci u dublje razmišljanje sećajući se svih delova i osećaja koje je imao tokom plovidbe morem punih stena. Iako ima i dalje nedovoljno informacija kako bi se došlo do novih, barem su neke nove iznikle, one koje je do malo pre izgovarao. Možda će morati da analizira svake pokrete, dela kao i svako njihovo prisustvo u blizini njih.

Sećam se, najsumnjivije mi je savršen tajming kada se Skelter popeo na brod čim je Mihawk otišao svojim brodom, a da ne pričam o njegovom delovanju na našem čamcu. Iako sam bio izgubljen i iznerviran zbog onoga što se desilo Boi takođe sam i pokušao analizirati tog tipa. A uočili su nas jer im je takav cilj, jednostavno su nas pratili, ne postoji slučajnost.

Zatim se opet približi klupi i zaseo je na nju.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK0/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park - Page 2 Icon_minitimeSat Dec 01, 2018 11:29 am

Znas kako Mihawk cak i ako je marinac cini mi se kao jako dobar lik video si kako je pomogao Boi jednostavno ako je toliko voli stvarno je brizan prema njoj sa druge strane ona decko je nekako bas cudan i dalje ne mogu da shvatim zasto je to tako bilo ali retko moze neko da ugasi neciji san ...

(U tom trenutku pomislio je na Rodgera bivseg kralja pirata.)

Svakako ovo mesto je prelepo voleo bi jos malo da se zadrzimo ovde valjda se Boa ne bude ljutila islo mi se aki mi se sada manje ide vise sam izmoren i nekako je monotono a tek smo poceli .

(Ugasi cigaretu a onda stade nogom nekoliko puta na nju kako ne bi zapalio nesto .)

Svakako voleo bi da Boa vidi ovaj park nego znas ti nesto o onom Mihawk mislim kad kazem znas jesi primetio nesto cudno u vezi njega ?
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK0/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park - Page 2 Icon_minitimeSat Dec 01, 2018 6:35 pm

Unervozi se jače nego malo pre, kao da je nešto pokrenulo to, ko zna, a možda je i znao. Lupkao je prstima o klupu brojeći udarce, zamislio jače pogotovo sa nervozom koju je donekle krio a i nije ga zanimalo da li je izražena kod njega jasno ili ne, mada se i trudio da je prikrije ali se nije baš mnogo trudio za to.

Brižan, da.

Govorio je dvostrukim značenjem, na oba je mislio. A zatim je svoje prste povlačio po klupi kao da je pisao nešto nevidljivo, a u svojoj glavi je tačno video šta, sve skriveno i misteriozno, pazio je po tom pitanju, a da li će se otkriti, ne zna se, možda da a možda i ne.

Nešto čudno, ne znam da li misliš isto što i ja?
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK0/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park - Page 2 Icon_minitimeSat Dec 01, 2018 11:47 pm

Nego sada se nesto setih dok sam bio na onom drugom ostrvu upoznao sam jednkg coveka po imenu Hideki koliko ti je poznato to ime Sarbone ? On mi se cinio veoma kul ali takodje mi je bio sumnjicav bukvalno kada vracam film nazad dosta toga se secam ali sadai nista ne pada na pamet nego sto se tice Mihawka mislim da je on vise tu zbog Boe nego zbog nas manje vise .

(A onda mu prodje kroz glavu sta ako naprave neki problem i trajno budu zapisani u knjigama Marinaca.)

Pazi moramo za sada biti tihi zato sto za nas niko ne zna moramo se takodje i sada tako ponasati bez obzira na sve jer ako nas provale propali smo . Jednom kada te tamo zapisu dovoljno je da stave jednu potjernicu i mozemo se pozdraviti sa nasom karijerom lelo je imati potjernicu kad znas koliko ti glava vredi ali ipak valja se za tu glavu boriti.

(Malo mucki uzdahnu gladajuci u Sarbona.)

Ne znam ja bas toliko o Mihawku.
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK0/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park - Page 2 Icon_minitimeSun Dec 02, 2018 8:22 pm

Nije mi poznat Hideki, a što se tiče Mihawka, na to sam i mislio kao da mu nismo mi u planu nego samo Boa, imao sam osećaj da je tako čim nas je ignorisao a pažnju je usmerio samo na nju.

Nešto mu se oko toga nije činilo dobro, nešto što mu nije bilo svejedno a osećao je to, skoro čisto i sada dosta često. Sumnjao je ali još uvek nije hteo dati zaključak, možda je prerano za to, morao je svih 52 delova znati.

I ne samo tihi, nego i veoma oprezni, biti u visokom gardu iako nam sve izgleda mirno i lepo. Moramo očekivati neočekivano i da pokušavamo predvideti nepredvidljivo.

Dok je to govorio osvrtao se malo levo, malo desno.

Nema veze, vreme će otkriti sve što trebamo znati kao i zaključci i analiziranja.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK0/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park - Page 2 Icon_minitimeSun Dec 02, 2018 10:57 pm

Znas kako te potjernice se raspisuju za one pirate koji naprave prestup e sad od prestupa spadaju pljacke , ubistva jednostavno to javno pokazivanje da smo mi pirati jednostavno neki nas toliko i ne mrze ali nas smatraju trunkom u oku ili ti stetocinom sto je jako lose za nas jer nekako to je veliki problem kad neko za tebe misli da si zao a zapravo zelis ostvariti svoj san koliko je to bolna cinjenica ali to oni ne shvataju samo guraju svoje ciljeve zato me i tu nerviraju nego ti posto si bio pre mene pirat jesi kad radio nesto tacnije cime si se bacio pre ovoga ?

(A onda iz mraka naidje jedna osoba koja upita Mikoto gdje se nalazi obliznje pijaca te je Mikoto uputi .)

Vidi jos ljudi izlazi do pijace izgleda da jos uvek nije zatvorena mozda je otvorena dvadester cetiri sata dnevno ? Sta ti mislis ? Mozda je to trgovinski lanac ovog ostrva posto sam stvarno mnogo ljudi vidjeo tamo .
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK0/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park - Page 2 Icon_minitimeMon Dec 03, 2018 5:56 pm

Ničim posebno - odgovori sa dozom misterioznosti - živeo sam i bavio se kao svi normalni ljudi, iliti da kažem preživljavao iz dana u dan.

Pošto beše mrak u okolini gde je bilo dosta mračno se iz senke neka osoba pojavila i zapitala je Mikotoa gde se neka obližnja pijaca nalazi, i on ju je usmerio tamo gde se nalazi i nastavila je svojim putem koji ju je vodio do te pijace. Mali izdah načini i počeša se po glavi te reče.

Ne znam, ali ne bih rekao, možda će uskoro zatvoriti.

Dok je svet bio u mraku mesec i zvezde su svojom hladnom svetlošću obasjavali taj tamom prekriveni deo.
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK400/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK400/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK0/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park - Page 2 Icon_minitimeMon Dec 03, 2018 6:09 pm

Boa je laganim korakom šetala ostrvom i odjednom je primetila ulaz u neki simpatični park. Zastala je na sekund, razmislila, a onda rešila da udje. Zamišljeno je šetala kroz aleje parka, razmišljajući o informacijama koje je malopre sasvim slučajno saznala. Taman što je krenula da se zadubljuje u misli, ugledala je dvojicu prijatelja. Obradovala se što ih vidi, pa je krenula ka njima da podeli informacije. Najtiše moguće je prišla Sarbonu iza ledja, stavila prst preko usta kako bi pokazala Mikotou da treba da ćuti i kad je prišla sasvim blizu Sarbonu, stavila mu je ruke preko očiju, kao mala deca koja se igraju "pogodi ko je". Međutim, nije ništa rekla. Samo je ostala da stoi tako, a tišina neizvesnosti ju je ubijala: kao i skoro svako ko ovo radi, nadala se da je neće prepoznati.
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK0/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park - Page 2 Icon_minitimeMon Dec 03, 2018 6:24 pm

Dok je i dalje stajao ispred te klupe na kojoj je Mikoto sedeo, neki koraci u daljini su se čuli međutim Sarbon ih je ignorisao, valjda su se ljudi šetali i nije hteo da za svaku sitnicu brine te je samo posmatrao napred zamišljen u svojoj negativnosti koja ga je nervirala. U svemu tome i u tim duhovnim talasima pažnja mu popusti te za okolinu nije mario, osećao se nervozno i negativno i dalje dok ju je iz dubine posmatrao. Odjednom svetlost u očima je bledela dok je ne obuze potpuna tama, osećao je nečije ruke na njegovim očima, tople, mekane i nežne ruke koje su mu bile jednostavno prijatne. Talas toplote i nežnosti se osili i produži do samog jezgra te je svojom silinom uzastopno udarao u svu tu nervozu i negativnosti uništavajući je i ostavljajući svoje delove, toplote, lepote i nežnosti kao i pozitivne nervoze koja ga prekri i koje su se izrazile na njegovom licu koje poprimi crvenu boju, jednom rečju pocrveneo je. U tom trenutku svaka analiza kao i razmišljanje biva prekinuto, nije razmišljao nego se jednostavno prepustio u ovakvim momentima te je podigao svoje ruke i stavio ih je na te ruke koje su oči prekrile, bile su tako mekane i nežne što je već i osetio. Blesavi nekontrolisani osmeh sa navirao da je jednostavno postavio kratko pitanje držeći te ruke čvrsto i nežno.

Ko je to iza mene?
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park - Page 2 ViRuwlK0/1000Shikai Park - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park - Page 2 Icon_minitimeMon Dec 03, 2018 6:54 pm

(Mikoto se malo uspavao nije obracao paznju vise samo bi lezao na klupi polu zatvorenih ociju a onda cu Sarbonov glas te se malo razdrva trljajuci oci i zevajuci gledao je u kednu tscku a onda ustade te se protegnu koliko je dug .)

Uhg..skoro sam zaspao izgleda da vidim Bou covece dobro je nasla nas je malo sam odmorio trebali bi da joj pridjemo blize ali izgleda da nas je vidjela nego kako to da i ti nisi malo dremnuo ili te ja nisam opazio da spavas posto se ne secam o cemu smo zadnje pricali izvini bas mi se prispavalo .

(Nastavi malo po malo zevati noc je prolazila skoro da se Sunce naziralo ali ipak ne toliko jako da bi moglo razbuditi Mikota .)

Jedva cekam malo da prosetamo jos ostrvom pre no ' sto ga napustimo , nadam se da nam niko nije dirao camac dobro sam ga svezao.
Back to top Go down
Sponsored content





Shikai Park - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Shikai Park
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
One Piece Forum-Serbia :: Lokacije :: East Blue :: Shells Town-
Jump to: