One Piece Forum-Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One Piece Forum-Serbia

Registrujte se na nas One Piece Forum, uzivajte u dobrom drustvu, dobrim pricama i najboljem anime serijalu!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Kafana sa odmorištem

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK400/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK400/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 3 Icon_minitimeWed Dec 12, 2018 1:19 pm

Boa se zamislila. Nije znala šta da kaže pošto je iskreno i dalje bila umorna. Međutim, videlo se da bi Mikoto voleo da krene. Zato je razmislila par sekundi:potrebno joj je malo samoće. Da odspava, verovatno. Posle svega, trebaće joj. Zato se malo pridigla, pogledala ih strogo i rekla:
Trebaće mi malo samoće. Samo tako mogu da se odmorim. Molila bih vas da me pustite ovde bar sat vremena samu, da odspavam, vi uzmite drugi krevet ili idite negde, kako god želite, treba mi da se odmorim. Izvinite ako želite odmah da krenete, ali bolje da budem odmorna, rekao si i sam da sam od vitalnog značaja.
Nasmešila se i ponovo legla, očekujući da oni odu svakog časa.
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 3 Icon_minitimeWed Dec 12, 2018 4:06 pm

Mikoto je prišao krevetu, nije legao, seo je a onda se oglasila Boa i malo se pridigla. Reče da je umorna i da joj je trebalo samoće kako bi bila odmorna, slagao se sa Mikotom da je ona od vitalnog značaja i želeo je pustiti da se odmara i da se naspava. A onda se opet vratila u ležeći položaj, opet su se dotakli leđa o leđa, nije želeo da joj smeta i videlo se da joj je odmor potreban. Kako i ne bi, od silne priče i silnih osećanja koji su se desili pre samo koji trenutak dok Mikoto nije bio tu, čovek je morao da se odmori, tako je bilo i za Bou. A zatim se Sarbon malo odaljio od nje ne osećajući dodirom njena leđa i rekao je.

Naravno, Boa. Naspavaj se, ja i Mikoto ćemo izaći da popričamo malo.

A zatim su Mikoto i Sarbon ustali sa kreveta i krenuli su ka vratima kako bi se Boa naspavala. Sarbon je zatim rekao Boi i načini jedan blag osmeh ka njoj.

Laku noć Boa, lepo spavaj lepo sanjaj.

Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 3 Icon_minitimeWed Dec 12, 2018 7:35 pm

Svakako Boa bicemo ispred vrata sobe tako da ne brines mozes opusteno da spavas , laku noc Boa lepo spavaj cim odmoris valjalo bi da krenemo odavde zao lepo odmori .

(Ustade sa stolice a onda rece Sarbonu.)

Pa da mi krenemo polako neka se naspava mozemo malo biti ispred vrata pa ponovo otici za stol da popijemo po koju .

(Laganim koracima napusta sobu i zatvara vrata ceo je Sarbona da mu se prikjuci.)

Nadam se da ce se brzo odmorit bas me umara ovo ostrvo na pocetku je bilo odlicno jer nikad nisam bio ovde sada i nije toliko zanimljivo.
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 3 Icon_minitimeThu Dec 13, 2018 9:21 pm

Čim je Mikoto ustao, progovorio je par reči i uputio se ka vratima i otvorio je. Čekao je Sarbona, a on je krenuo za njim, pre toga je okrenuo svoju glavu ka Boi koja je u krevetu ležala, gledao ju je očima koji su bili ispunjeni emocijama, ali pre nego što je okrenuo glavu ka Mikotou i izlazu nekako ih je suzbijao, nije im dao da se pokažu, čuvao ih je, sada nije bio trenutak za njih, ubrzo je i on izašao i stao pored Mikota. A zatim je Sarbon zatvorio vrata tako tiho da zvuci ne smetaju Boi pri spavanju.

Odmoriće se, daćemo joj vremena koliko joj treba.

Ti si odmoran?
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 3 Icon_minitimeThu Dec 13, 2018 9:33 pm

Da da jesam a ti ? Znas kako Sarbone trebamo mi odavde sto pre da krenemo ipak je ovo u jednu ruku i marinska zamlja gdje se skupljaju nije mi bas prijatno ovde a i znas kako mislim da smo ga poprilicno istrazili kad bi neko znao da crta mape od nas bilo bi jako dobro mape su jako skupe da se prodaju a i jako su korisne u danasnja vremena .

(Zastade osluskivajuci kroz jedna vrata , ucninulo mu se da je nekoga cuo kako ide prema njima.)

Izvini ucinilo mi se da sam cuo nekoga kako ide prema nama nego kako si ti ? Nadam se da si odmoran prijatelju posto ono ja sam napunio baterije do kraja sto bi se reklo .
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 3 Icon_minitimeThu Dec 13, 2018 10:16 pm

Da, i ja sam takođe.

Misli su mu išle na drugoj strani ali je dovoljno bio skoncentrisan da se sabrao u mislima. Iako je bilo drugačije, malo po malo se vraćao i kontrolisao. A onda je rekao.

Ne zaboravi.


Pogledao ga je očima koji su govorile da prizove prošlost.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 3 Icon_minitimeThu Dec 13, 2018 11:43 pm

Pa da ali svakako moramo biti na oprezu predlazem da ostanemo veoma tihi i ne odmicemo se od ovih vrata secas se onog Mihawka i onog drugog lika mozda nam bas sad kuju zamku necu da riskiram jer ako uhvate nju ima da uhvate i nas zato bolje da se drzimo kao tim kao posada onda ima da im bude mnogo teze da se izbore sa nama zato bolje neka nas ovde . Izgleda da si se nesto ucutao sta je to bilo u sobi sa Bom , Sarbone i bled si nesto ... ?


(Mikoto ga upita pazljivo cinilo mu se kao da Sarbon ne izgleda dobro.)


Kako stojis sa crtanjem mapa ? Posto nisam neki strucnjam ali ono vredi pokusat mozda prodamo nesto ipak trebamo poceti da ulazemo u brod ne mozemo daleko sa onim dogourat zar ne ?

(Imali su tada jako slab brodic koji nije imao nikakvu pratecu opremu .)
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 3 Icon_minitimeFri Dec 14, 2018 12:08 am

Malo se zamislio u glavi, setio se prethodnih trenutaka, toliko se udubio u svoje misli da je oko njega bilo crno, kao da je u tmini, a Mikotov glas je čuo. Ruke je prekrstio i udubio se tako da mu je pogled malo postao namršten i ni reč nije progovorio, razmišljao je o Boi. Odjednom je Mikoto malo povisio glas, kao da ga je uhvatio u njegovoj čudnoj tišini, a onda mu reče. Malo se trgao kako bi se vratio u sadašnjost.

Ha, stvarno sam bled, vidi se? - a onda se bez razmišljanja šakom pipnuo po obrazu i pogledao u prste kao da će se bledilo na prstima oslikati kako bi video, a zatim je nastavio. Oborio je pogled onda, sećanja i osećanja su mu se forsirala, nekako je njegova snaga volje nadvladala te mu reče - Ništa nije bilo unutra, razgovarali smo malo.

Onda mu je odgovorio.

Umem da baratam time.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 3 Icon_minitimeFri Dec 14, 2018 6:09 am

Da zaista si bled jako mozda bi trebalo nesto da pojedes ipak cini mi se da si gladan ? Mislio sam da ste pricali o nekim bitnim temama ali nema veze Boa je dobra osoba koliko se god cinila smesnom za kapetana mislim da je ona pravi izbor tako da samo nju cekamo da se odmori pa da krecemo .

(Malo se nakaslja te promrmlja .)

Samo mi jos prehlada fali....prokletstvo...

(Ponovo se nakaslja ali ovog puta malo vise htio je da izadje vani na cist vazduh ali ipak mu je kasalj stao i bilo mu je bolje.)

Kako mrzim kad mi je ovako prokleto lose imam osecaj da me blaga prehlada hvata.
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 3 Icon_minitimeFri Dec 14, 2018 3:14 pm

Nisam gladan, samo.... - zastao je sećajući se, a onda se dade u malo razmišljanje - ...samo ću se malo politi vodom po licu.

A zatim je izvadio jednu flašu i jedan peškir, malo ga je ovlažio i prebrisao je lice, koliko je to efektivan način nije znao, ali bolje išta nego ništa, a onda je malo popio vode.

Pa, može se reći da su bitne. - zvučao je misteriozno -
Zašto ti se čini da je smešna za kapetana? Njoj ta uloga odlično stoji, dobra je, jaka osoba, brine se za nas i mi za nju. Ona je odličan kapetan. - malo se blesavo zasmejao dok mu je pogled bio oboren.

A onda se Mikoto zakašljao, a Sarbon mu reče dok je pogled podizao.

Niko to ne voli, znam. Proći će.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 3 Icon_minitimeFri Dec 14, 2018 11:03 pm

Ljudi su skeptici mislis da ce svi da je vide kao sto smo je mi vidjeli , obicno ljudi kazu da zene na brodovima donose veliku nesrecu a nama zena kapetan ako me shvatas...ali ono Boa je totalno dobra osoba mogla bi biti jos strozija ali ono ima disciplinu to mi se svidja nego imam osecaj da nas je onaj Makishima izdao nisu se ni pojavili vise sta ti mislis ?

(Bilo mu je malo cudno da tek tako proglasi nekog izdajnikom jer ipak mozda ga je nesto sprecilo na putu dovde ili je mozda uhvacen u Alvidinu zamlu ko zna sve opcije su bile ukljucene.)

Na neki nacin bolje sto su nas izdali na pocetku nego u toku nekog dogadjaja ipak ko zna tesko je nekom poverovati na prvu kao sto je nama Boa poverovala mozda je i ona nasla u nama nesto dobro ?
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 3 Icon_minitimeFri Dec 14, 2018 11:22 pm

Neka ljudi pričaju šta oće, ne znači da su u pravu. A što se tiče Makishime, ne znam šta da ti kažem, ne znamo njegov ugao.

Izdajnik, bio je to brzi zaključak, iako ga nije poznavao nije mogao tek tako nekog proglasiti izdajnikom, treba analiza za to i dela. Za sada ništa nije viđeno, ukratko ne zna se.

Hm, ne zna se. Naravno da je teško, zbog toga što nam je Boa na prvu poverovala je cenim mnogo i v  - zastao je i nastavio -...veoma  mi je drago što je ona dopustila da budem deo posade.

Polako, samo polako, nekako se oštra krivina stvorila a nekontrolisana brzina se iskontrolisala.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 3 Icon_minitimeSat Dec 15, 2018 12:04 pm

Valjda sve bude dobro , bar se tako nadam izgleda da sam se malo usinuo od spavanja zato i mrzim ova odmaralista nigdje se ne mozes odmorit kao kod svoje kuce pa da podjemo na jedno pice da se malo osvezimo cini mi se da Boa nece skoro ustati .

Moracu da se presvucem sacekaj me ovde.

(Odlazi do svlacionice te se presvlaci.)

Ovo je bolje tako da mozemo sada poci ako zelis ?

(Mikoto krece prema vratima gdje su se nalazili gosti , malo je bio gladan ali ipak suzdrzavao je sboj apetit jer ipak nije imao toliko novca za bacanje.)
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 3 Icon_minitimeSat Dec 15, 2018 9:05 pm

Sačekao je Mikotoa koji je otišao do svlačionice da se presvuče. Za to vreme Sarbon se malo u svoje misli udubio i čekao ga je dok se nije pojavio. Čim je došao i krenuo ka vratima prostorije gde su se nalazili gosti, Sarbon je rekao.

Idi ti, ja ću još malo ostati ispred sobe. Koristilo bi mi da još malo stojim.
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK400/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK400/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 3 Icon_minitimeSun Dec 16, 2018 7:22 pm

Boa je protrljala oči. Probudila se i osećala se prilično odmorno. Kao i svaki put kad bi ustala, pomislila je kako bi htela kafu. Međutim, uvek je bila nesposobna da sama stavi džezvu za kafu čim ustane, pa se sve nadala da će se neko pojaviti da joj pomogne u tome. Međutim, niko se nije pojavio. Zato se još dugo valjala po krevetu, da bi najzad uspela da se natera da padne s kreveta, kako bi se naposletku naterala i da ustane. Ustavši, dovukla se do vrata i promolila glavu napolje. Tamo je, trepnuvši par puta, uspela konačno da razabere šta se nalazi na vidiku. Bio je to Sarbon, kome se prilično obradovala. Pogledala ga je i nasmešila mu se, rekavši vrlo toplo, ali tiho;
Dobro jutro.
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 3 Icon_minitimeSun Dec 16, 2018 7:54 pm

Stajao je i dalje ispred vrata njihove sobe gde je Boa spavala. On je bio tu, nije se pomerao i stražario je. Uzeo je onu flašu kojom je pio vodu, a bila je prazna, brže bolje se pomerio sa mesta i otišao je do kafane gde je zatražio da napuni sve flaše koje je posedovao sa svežom hladnom vodom. Ubrzo se i vratio do samih vrata, u jednom trenutku dok se malo zamislio, a ko zna o čemu je mislio, neki zvuk je čuo, nešto malo slično zvuku 'tup'. Kao da je nešto palo ili šta već, a zvuk je dolazio iznutra. Pomislio je 'da li je nešto palo, da nije možda Boa pala sa kreveta dok se pokušavala razbuditi'. A onda je prišao vratima i podigao je svoju ruku ka kvaki da je pritisne i da vrata otvori. Međutim, bio je preduhitren, vrata su se već otvorila a lepuškasto Boino lice se promolilo, kao da je znao pre samo minut-dva da se Boa probudila, a osmeh na licu mu se pojavio. A zatim se na njen pozdrav oglasio te je rekao.

Dobro jutro, Boa. Jesi li lepo spavala? Upravo sam napunio flašu vodom - pružio joj je ruku i rekao, osmeh nije skidao - izvoli, okrepi se.
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK400/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK400/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 3 Icon_minitimeMon Dec 17, 2018 7:36 am

Boa je bila zbunjena. Nije u prvih par trenutaka shvatala šta joj nudi, ali kada je rekao da je to voda, i kada joj je to napokon došlo do mozga, ona se prilično obradovala: volela je čim ustane da popije čašu vode, čak je negde pročitala da je to zdravo raditi. Zato je sa blagim osmehom na licu uzela tu flašicu i rekla tihim ali zahvalnim glasom:
Hvala.
Zatim je potpuno izašla iz sobe. Pogledala je oko sebe i ponovo izgledala zbunjeno. Malo potom je pogledala Sarbona i pitala:
Gde je Mikoto?
Jedno oko joj je bilo krmeljivo i bila je malo bleda posle popodnevnog sna. Izgledala je prilično izgubljeno.
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 3 Icon_minitimeMon Dec 17, 2018 11:47 pm

Beše malo zbunjena i pomalo umorna od spavanja, videlo se jasno jer je tek ustala. A onda je uzela flašu kojom ju je Sarbon ponudio i zahvalila se.

Nema na čemu. - reče sa osmehom na licu

Dok je ona malo popila vodu video je da je i dalje bila malo bleda, a inače je popustilo međutim se još malo videlo to.

I dalje si malo bleda, proći će ti to brzo.

A onda je izašla ispred i vrata su se zatvorila, Sarbon joj odgovorio.

Mikoto je otišao do prostorije za goste, a ja sam bio ovde. - a onda je malo zastao i priupitao je - Znaš, možemo nastaviti sa onim drugi put kada budemo sami, važi? - malo se naterao da to kaže iako je bio malo u toj nekakvoj nervozi koja ga nije toliko pritiskala, ali je bila prisutna. A svoj osmeh je održavao dok ju je direktno u njene lepe oči gledao.

A mogli bismo nešto pojesti čim se razbudiš da se okrepimo i da budemo spremni za polazak kada kažeš.

A onda je uzeo flašu vode koju je imao pored sebe i ispio je malo.
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK400/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK400/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 3 Icon_minitimeTue Dec 18, 2018 11:04 pm

Trepnula je par puta. Shvatila je sve što je rekao, ali nikad nije volela puno da priča kada ustane. Trebala joj je kafa i da se umije, i biće ko nova. Međutim, mrzelo ju je čak i da ide po kafu. Osećala se nekako mrtvo. Zato je pogledala Sarbona molećivim glasom i rekla tiho i nekako tužno, ali više nešto kao da se prenemaže:
Ja ne mogu nigde bez kafe, hoćemo li da popijemo po jednu?
Tako pospana, uz kontrast tamne kose sa belim licem, izgledala je prilično lepo.
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 3 Icon_minitimeWed Dec 19, 2018 2:21 pm

I dalje je bila umorna od spavanja, tačnije nerazbuđena dok je stajala pored Sarbona. Par puta je trepnula i videlo se da mora da se još malo razbudi. A onda se svojim malo molećivim i tihim glasom rekla Sarbonu, bila je tako lepa, pogotovo njena kosa i njene oči. Sarbon se tako zadubio u njen pogled da se nije od njenih očiju odvajao te je rekao sa blagim osmehom na licu dok je njena lepota na njega veoma uticala stvarajući utisak da ništa drugo ne vidi. Malo joj se približio te je rekao sa istim osmehom na licu.

Naravno Boa, voleo bih s tobom popiti kafu.
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK400/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK400/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 3 Icon_minitimeThu Dec 20, 2018 12:05 am

Kada joj se približio, Boa se ponovo setila njihovog razgovora. Malo se naježila i skoro neprimetno zadrhtala. Setila se zatim da je sanjala neki čudan san, ali nije mogla da ga formira u glavi. Sve je bilo i dalje neka bezoblična masa, ali ju je to nateralo da oseti napad konfuzije i zbunjenosti. Uhvatila se za glavu i malo se namrštila: bio je to jako čudan osećaj. Malo je i spustila glavu, osećajući bol u njoj. Zatim je procedila kroz zube vrlo tiho, osećajući da nema puno snage:
Idemo onda na kafu?
Osećalo se kao da joj nije do kafe, ali da želi da skrene misli sa tog trenutnog tako neprijatnog osećaja.
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 3 Icon_minitimeThu Dec 20, 2018 12:56 am

Čim joj se približio oseteo je kod nje jedan mali, skoro neprimetni trzaj. Da li je to zbog njihovog razgovora, da li je možda tim približavanjem malo bio napadan nije znao reći. Ali nekako su ta dva bila na neki način povezana, tako da je pomalo slutio da je on taj njen trzaj pokrenuo. A onda se zamislio malo u sebi želeći da joj ne bude neprijatno. Ubrzo se malo uhvatila za glavu a njeno lepo lice beše pomalo namršteno. Pitao se šta joj je, da nije možda i to posledica njihovog razgovora ali nije mogao sa sigurnošću reći, sa druge strane se malo zapitao da nije nešto drugo bilo, možda nešto tokom sna, da li je sanjala nešto ili je možda na levu nogu ustala, a malo mu se to činilo verovatno, nije bio siguran. Možda beše san, ko zna. To može nekada uticati i na javi, znalo je da se to dešava i njemu. A zatim je odgovorio.

Idemo.

A onda joj je postavio pitanje, bio je zabrinut za nju, videlo mu se to na licu dok ju je pogledao u oči  i čulo na glasu.

Nekako si mi malo odlutala, Boa. Da li je sve u redu, boli li te glava? Mogu li ti pomoći u nečemu?

Video ju je takvu malo namrštenu, kao da joj nešto nije kako treba, možda ju je i glava bolela ali je bio spreman da joj pomogne kako zna i ume, želeo je to. Voleo je kada bi je video nasmejanu i raspoloženu, a sada joj možda treba pomoć, zato se i ponudio da joj pomogne kako bi se osećala dobro.
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK400/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK400/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 3 Icon_minitimeWed Dec 26, 2018 12:19 am

Boa je zaista delom bila odsutna. Nije znala uzrok te odsutnosti, ali vrlo je moguće da je to bio nedostatak kofeina. Čim popije kafu preporodiće se! Već je osećala miris te crne božanstvene tečnosti bez koje ne bi mogla da preživi. Međutim, u trenutku kada je krenula ka mestu sa stolovima, uhvatila ju je trenutna vrtoglavica, i pri prvom koraku ona je krenula da pada, mada je bila svesna svega što se dešava. Naravno, u takvom stanju nije mogla ništa da progovori, samo se nadala da će iskoristiti svoje umeće padanja da se ne polomi pri padu. Ništa strašno, pomislila je dok je padala i dok je sve okolo bilo belo u njenim očima.
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 3 Icon_minitimeWed Dec 26, 2018 1:59 am

Nije odgovarala ništa, zabrinuo se sada. Ko zna šta li je, možda je glava bila sigurno. A onda kada su krenuli ka stolovima njena ravnoteža se izmenila, krenula je da pada.

Hej...

Zabrinuti uzvik kao reakcija na njeno gubljenje ravnoteže, možda je bila vrtoglavica. Sarbon se u tom trenutku toliko zabrinuo da je tako brzo reagovao i uhvatio ju je svojim rukama. A onda je video dok mu je završila u naručju kako su joj se zatvorile oči, bilo je jasno onesvestila se. Pričala je ranije o tome da želi kafu da popije, to bi je možda vratilo a onda glasno reče Mikotou koji je sedeo za jednim stolom.

Mikoto, Boa se onesvestila, dođi brzo i donesi kafu, kod mene je voda. Moramo joj pomoći.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 3 ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 3 Icon_minitimeWed Dec 26, 2018 9:09 am

(Bez reci otrcao je do sanka i uzeo kafu , nije verovao da se Boa onesesvistla na prvu je pomislio da ih malo zeza ali ipak nije htio da rizikuje sta bi moglo da se desi , donosi kafu u Sarbonovu sobu .)

Izvoli Kafu , ali ipak mislim da bi bilo bolje da joj stavis sirce pod nos .

(Cucnu pored Boa a onda joj opipa puls na vratu. I zadrza ruku na tom mestu nekoliko sekundi te joj podize u zrak desnu a potom je spusti pa podize levu ruku a onda opet opipa malo puls.)

Plus je sada dobro , stavi joj sirce a onda je malo umi bice dobro mozda je naglo ustala pa joj se zavrtelo u glavi .
Back to top Go down
Sponsored content





Kafana sa odmorištem - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Kafana sa odmorištem
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
One Piece Forum-Serbia :: Lokacije :: East Blue :: Shells Town-
Jump to: